Pirun ngritës Linde H14 T-01 EVO 2017 LINDE H 14 EVO MAX HOOGTE 610 CM !!! nga Holandë, 13750 EUR në shitje - ID: 7159871
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
KOMATSU FD70 - pirun ngritës
 7
11 893 EUR

Pirun ngritës

2017
Dizel
1 077 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm

Botuar: 6m 7d

Toaks International Trading Company

Kinë, Minhang District, Shanghai

Numri i referencës FD70

Hyster H4.5FT6 *Bj2014/12800H/3. und 4. Hydr. Kreis*  - pirun ngritës
 20
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2014
LPG
12 800 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Botuar: 1m 7d

BNS Intercon GmbH

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 23069

Linde H 14 EVO H 14 EVO 2017 mast 620 cm !!! - pirun ngritës
 20
13 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2017
14 700 orët

Botuar: 1m 27d

De Koning Trucks

Holandë, HEDEL

LINDE H 14 T-01 - pirun ngritës
 9
399 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2015
LPG
1 585 orët
Lartësia e ngritjes: 4 450 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 6m 9d

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 43270

Linde H14T-01 - pirun ngritës
 9
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2016
LPG
16 781 orët
Lartësia e ngritjes: 4 620 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 1m 9d

MTC Forklifts b.v.

8

Holandë, Moerdijk

Numri i referencës HG52

LINDE H 14 T-01 - pirun ngritës
 9
17 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2018
LPG
3 513 orët
Lartësia e ngritjes: 3 140 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 17d

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 45794

Linde H 80-900 EVO  - pirun ngritës
 8
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2017
Dizel

Botuar: 18d

Billen Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, Fließem

Numri i referencës 4859

LINDE H 16 T-01 - pirun ngritës
 9
359 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2017
LPG
12 957 orët
Lartësia e ngritjes: 3 140 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 3m 12d

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 45150

LINDE H 16 T-01 - pirun ngritës
 9
399 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2017
LPG
11 053 orët
Lartësia e ngritjes: 4 625 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 3m 12d

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 45148

Linde H16T-01 - pirun ngritës
 9
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2017
LPG
15 042 orët
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 3d

MTC Forklifts b.v.

8

Holandë, Moerdijk

Numri i referencës HG53

Linde H 40 EVO - pirun ngritës
 14
17 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2016
16 137 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 2m 1d

Cris Devi Trucks GmbH & Co. KG

7

Gjermani, Flieden

Numri i referencës 2475

Linde h16d-01 evo mit freihubmast + ss + kabine - pirun ngritës
 6
16 500 EUR

Pirun ngritës

2017
6 036 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 18d

E-FARM.COM

Gjermani, AT-8422 ST. NIKOLAI/DR.

Numri i referencës 46618-9MVDYD9

Linde H 14 - pirun ngritës
 8
250 EUR
Ankandi

Pirun ngritës

1999
Elektro
92 205 orët
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 18d

Troostwijk Auctions

6

Gjermani, Blankenburger Str. 18, Rudolstadt, 07407

Numri i referencës 9182246

Linde H30T-02 - pirun ngritës
 0
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2017
LPG
11 089 orët
Lartësia e ngritjes: 3 720 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 3m 6d

Sawitzki Gabelstapler

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 4001

Pirun ngritës Linde H14 T-01 EVO 2017 LINDE H 14 EVO MAX HOOGTE 610 CM !!!

Pirun ngritës Linde H14 T-01 EVO 2017 LINDE H 14 EVO MAX HOOGTE 610 CM !!!: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme
Marka LINDE
Modeli H14 T-01 EVO 2017 LINDE H 14 EVO MAX HOOGTE 610 CM !!!
Viti i prodhimit 2017
Gjendja e shkëlqyer
Orët e makinerisë 17 815 orët
Pesha neto 3 020 kg
Kapaciteti ngritës 1 400 kg
Lartësia e ngritjes 610 mm
Tipi i direkut tripleks
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Holandë, HEDEL
Motori/linja e ngarjes
  • rendimenti i fuqisë: 38 hp (28 KW)
  • transmisioni: Sonstige
13 750
EUR

11 Maj 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: pirun ngritës Linde H14 T-01 EVO 2017 LINDE H 14 EVO MAX HOOGTE 610 CM !!!

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Linde H14 T-01 EVO 2017 LINDE H 14 EVO MAX HOOGTE 610 CM !!!

t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - De Koning Trucks
t1 old