Pirun paletash STILL ECU15 nga Holandë, 950 EUR në shitje - ID: 6869466
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
KINGWAY EP T15 -SL15L3 - pirun paletash
 12
1 249 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
Elektro
Lartësia e ngritjes: 200 mm

Botuar: 8m 21d

KINGWAY EUROPE MACHINERY KAROLINA SKRZYPCZYK

Poloni, Popów

Still ECU15C 6962623  - pirun paletash
 3
Pyet për çmimin
2017
Elektro
1 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

 STILL ECU 15 C - pirun paletash
 6
Ankandi
2019
Elektro
130 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2m 4d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6840997

 STILL ECU15C - pirun paletash
 6
Ankandi
2018
Elektro
33 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2m 4d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6870337

 STILL ECU 15 C - pirun paletash
 6
Ankandi
2019
Elektro
100 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2m 4d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6840999

 STILL ECU 15 C - pirun paletash
 6
Ankandi
2019
Elektro
130 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2m 4d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6840991

 STILL ECU 15 C - pirun paletash
 6
Ankandi
2019
Elektro
120 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2m 4d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6841005

 STILL ECU15C - pirun paletash
 6
Ankandi
2018
Elektro
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2m 4d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6812782

Still ECU 16 - pirun paletash
 6
2 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
Elektro
522 orët
Lartësia e ngritjes: 1 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 2d

PETIM V.O.F.

8

Holandë, Veen

Numri i referencës ECU16-522

Still ECU15C 6962624  - pirun paletash
 3
Pyet për çmimin
2018
Elektro
1 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still ECU15C 6889246  - pirun paletash
 3
Pyet për çmimin
2019
Elektro
110 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 3m 16d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still ECU15C 6942859  - pirun paletash
 3
Pyet për çmimin
2018
Elektro
1 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 15d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still ECU15C 6889280  - pirun paletash
Pyet për çmimin
2019
Elektro
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 11d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Pirun paletash STILL ECU15

Marka STILL
Numri i referencës 14069
Viti i prodhimit 2017
Pesha neto 200 kg
Ngarkesa e dobishme 1 500 kg
Lartësia e ngritjes 120 mm
Gjatësia e pirunit 1 150 mm
Vendndodhja Holandë, 's-Heer Arendskerke
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
950
EUR

5 Mars 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - MHE International Trading B.V.
t1 old