Pirun paletash STILL EXU18 nga Holandë, 1650 EUR në shitje - ID: 6809585
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Pirun paletash STILL EXU18

Online: 8d

Marka STILL
Numri i referencës 12217
Viti i prodhimit 2005
Orët e makinerisë 10 orët
Ngarkesa e dobishme 1 800 kg
Vendndodhja Holandë, 's-Heer Arendskerke
Telefoni +31 6825...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro

1 650 EUR

  • ≈ 187 749 ALL
  • ≈ 1 797 USD
Holandë, 's-Heer Arendskerke
watch_later
Ora lokale e shitësit:
22:16
I besueshëm

Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - MHE International Trading B.V.
t1 old