Pirun seleksionues Linde K

Online: 1m

Marka LINDE
ID  VA72
Viti i prodhimit 2015
Orët e makinerisë 2 711 orët
Kapaciteti ngritës 1 200 kg
Lartësia e ngritjes 7 230 mm
Gjatësia e pirunit 1 050 mm
Tipi i direkut tripleks
Vendndodhja Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
Telefoni +31 183 7...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
  • bateria: 48V, unbekannt
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: unbekannt
  • gomat e pasme: unbekannt
15950 EUR
15 950
EUR
  • 1 977 401 ALL
  • 18 822 USD

Shitësi
ForksTrading B.V.
ForksTrading B.V. Holandë
I besueshëm
Ora lokale e shitësit
05:39
Personat e kontaktit
Machiel van Andel
Deutsch, English, Français, Nederlands
15 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.