Pirun seleksionues STILL EK-X nga Holandë, 1750 EUR në shitje - ID: 6652600
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
Elektrike

Pirun seleksionues Still EK-X

2013elektro2396 orëtLartësia e ngritjes: 2080 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 7dNumri i referencës 7060767
Pyet për çmimin
2013elektro2396 orëtLartësia e ngritjes: 2080 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Pirun seleksionues STILL STILL EK-X

20143295 orëtLartësia e ngritjes: 10160 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 19dNumri i referencës 6610814
Ankandi
20143295 orëtLartësia e ngritjes: 10160 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
STILL STILL EK-X - Pirun seleksionues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Pirun seleksionues STILL STILL EK-X

2016100 orëtLartësia e ngritjes: 2825 mmKapaciteti ngritës: 800 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 19dNumri i referencës 6739131
Ankandi
2016100 orëtLartësia e ngritjes: 2825 mmKapaciteti ngritës: 800 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4

Pirun seleksionues Still EK-X

20103806 orët
Francë, BONSECOURS
Botuar: 2m 31dNumri i referencës 3799

4 500EUR

  • ≈ 467 230 ALL
  • ≈ 4 883 USD
20103806 orët
Francë, BONSECOURS
Kontakto shitësin
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
Elektrike

Pirun seleksionues Still EK-X

2012elektro932 orëtLartësia e ngritjes: 1950 mmKapaciteti ngritës: 800 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 8dNumri i referencës 4290380
Pyet për çmimin
2012elektro932 orëtLartësia e ngritjes: 1950 mmKapaciteti ngritës: 800 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
Elektrike

Pirun seleksionues Still EK-X

2016elektro2563 orëtLartësia e ngritjes: 2825 mmKapaciteti ngritës: 600 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 8dNumri i referencës 5375189
Pyet për çmimin
2016elektro2563 orëtLartësia e ngritjes: 2825 mmKapaciteti ngritës: 600 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
Elektrike

Pirun seleksionues Still EK-X

2017elektro3830 orëtLartësia e ngritjes: 1500 mmKapaciteti ngritës: 800 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 8dNumri i referencës 6807463
Pyet për çmimin
2017elektro3830 orëtLartësia e ngritjes: 1500 mmKapaciteti ngritës: 800 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
Elektrike

Pirun seleksionues Still EK-X

2017elektro107 orëtLartësia e ngritjes: 7725 mmKapaciteti ngritës: 1200 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 8dNumri i referencës 6611643
Pyet për çmimin
2017elektro107 orëtLartësia e ngritjes: 7725 mmKapaciteti ngritës: 1200 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
Elektrike

Pirun seleksionues Still EK-X

2014elektro2064 orëtLartësia e ngritjes: 5125 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 8dNumri i referencës 6751254
Pyet për çmimin
2014elektro2064 orëtLartësia e ngritjes: 5125 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 1
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 2
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 3
Still EK-X - Pirun seleksionues: foto 4
Elektrike

Pirun seleksionues Still EK-X

2016elektro3294 orëtLartësia e ngritjes: 4350 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Botuar: 8dNumri i referencës 7154882
Pyet për çmimin
2016elektro3294 orëtLartësia e ngritjes: 4350 mmKapaciteti ngritës: 1000 kg
Gjermani, Stuhr
Kontakto shitësin

Pirun seleksionues STILL EK-X

Botuar: 11m 11d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Pirun seleksionues STILL EK-X: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Pirun seleksionues STILL EK-X: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 11m 11d

SHITUR

1 750EUR

  • ≈ 181 700 ALL
  • ≈ 1 899 USD

12 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Viti i prodhimit

2013
Orët e makinerisë

2065 orët
Pesha neto

1847 kg
Ngarkesa e dobishme

800 kg
Lartësia e ngritjes

1870 mm
Gjatësia e pirunit

1200 mm
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke
Motori/linja e ngarjes
karburanti

bateria

620 Ah
Më shumë informacion

Soort banden: Vast

Batterij: 24 V, 620 Ah

type mast: Enkel

SHITUR

1 750EUR

  • ≈ 181 700 ALL
  • ≈ 1 899 USD

12 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - MHE International Trading B.V.