Reja dhe përdorur pirunë të montuar në kamion në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pirunë të montuar në kamion


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Palfinger F3253 GTS 4W - pirun i montuar në kamion
 6
24 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Burgers Equipment BV

Holandë, Tilburg, Noord-Brabant

Numri i referencës 2123

Terberg TKL-M1X3 - pirun i montuar në kamion
 4
1 000 EUR
Ankandi
2015
Elektro
520 orët
Kapaciteti ngritës: 2 800 kg

Botuar: 8d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Wanraaij 35a, Andelst, 6673 DM

Numri i referencës 9223059

AUDUREAU MAP 2000 - pirun i montuar në kamion
 6
3 339.30 EUR
1991

Botuar: 10d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

Palfinger F3 151 Pro  - pirun i montuar në kamion
 18
9 550 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
11 695 orët

Botuar: 10d

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Gjermani, Salzgitter

Palfinger F3 151 (k4) / Mitnahmestapler  - pirun i montuar në kamion
 15
11 550 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
520 orët

Botuar: 10d

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Gjermani, Salzgitter

 Loadmac 825 - pirun i montuar në kamion
 6
Pyet për çmimin
2018
Dizel
1 707 orët
Lartësia e ngritjes: 3 600 mm

Botuar: 14d

Scantruck A/S

8

Danimarkë, Skive

Numri i referencës 000120678

 Manitou TMM25 - pirun i montuar në kamion
 3
Pyet për çmimin
2018
Dizel
1 486 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 14d

Scantruck A/S

8

Danimarkë, Skive

Numri i referencës 000120680

Palfinger E3-253 GT-S / Mitnahmestapler / 2.500 kg  - pirun i montuar në kamion
 26
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
Dizel
3 976 orët
Lartësia e ngritjes: 1 400 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 1m 1d

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Gjermani, Salzgitter

Moffett M4 30.3 Excellent Working Condition - pirun i montuar në kamion
 17
6 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 1m 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BC143

KOOI-AAP Z2 3V 2535 - Excellent Condition / Low Hours - pirun i montuar në kamion
 19
4 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
2 025 orët

Botuar: 1m 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven

Numri i referencës BC123

KOOI-AAP Z2 3V 2535 - Excellent Condition / Low Hours - pirun i montuar në kamion
 20
4 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
2 259 orët

Botuar: 1m 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BC121

KOOI-AAP Z2 3V 2535 - Excellent Condition / Low Hours - pirun i montuar në kamion
 19
4 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
2 566 orët

Botuar: 1m 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BC122

KOOI-AAP Z2 3V 2535 - Excellent Condition / Low Hours - pirun i montuar në kamion
 19
4 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
2 088 orët

Botuar: 1m 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BC120

KOOI-AAP Z1-3-1530 Excellent Working Condition - pirun i montuar në kamion
 17
3 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003

Botuar: 1m 2d

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BC142

 2007 PALFINGER CRAYLER CR55 16648 - pirun i montuar në kamion
 16
22 868 EUR
2007

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 16648

 MOFFETT M5000 12638 - pirun i montuar në kamion
 4
Pyet për çmimin

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 12638

 2011 PRINCETON E50 15125 - pirun i montuar në kamion
 32
23 335 EUR
2011

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 15125

 2004 PRINCETON E2-3RVX 15842 - pirun i montuar në kamion
 10
Pyet për çmimin
2004

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 15842

 2005 EAGLE PICHER TM50 12084 - pirun i montuar në kamion
 30
14 701 EUR
2005

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 12084

 1998 PRINCETON D50 16079 - pirun i montuar në kamion
 20
Pyet për çmimin
1998

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 16079

 2011 PRINCETON E50 14183 - pirun i montuar në kamion
 7
Pyet për çmimin
2011

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 14183

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - Truck mounted forklifts
t1 old