Reja dhe përdorur Rampat e ngarkimit në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rampat e ngarkimit


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Sara Ramps Aluminium Loading Ramps - Rampa e ngarkimit
 8
Ankandi

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371725

Metalmec M101BL.36.30 - Rampa e ngarkimit
 2
Ankandi
2022

Botuar: 2d

Fabeo AB

Suedi, Skurup

Metalmec M160.BL - Rampa e ngarkimit
 2
Ankandi
2021

Botuar: 2d

Fabeo AB

Suedi, Skurup

 7' 6" Loading Ramp - Rampa e ngarkimit
 13
Ankandi

Botuar: 7d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140370414

 Najazdy  Aluminiowe  NOWE  , 2021 rok - Rampa e ngarkimit
 8
1 800.29 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2021

Botuar: 9d

FHU BEATA PALAK

Poloni, 49-200 GRODKÓW

G4 ramp RPG4 - Rampa e ngarkimit
 3
Pyet për çmimin

Botuar: 13d

G4 Energy srl

Itali, Certosa di Pavia (PV)

G4 ramp pcg4 - Rampa e ngarkimit
 3
5 800 EUR

Botuar: 13d

G4 Energy srl

Itali, Certosa di Pavia (PV)

G4 ramp pcg4 - Rampa e ngarkimit
 3
5 000 EUR
E re
2021

Botuar: 13d

G4 Energy srl

Itali, Certosa di Pavia (PV)

G4 ramp AXG4 - Rampa e ngarkimit
 1
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2021

Botuar: 13d

G4 Energy srl

Itali, Certosa di Pavia (PV)

 Set of Loading Ramps - Rampa e ngarkimit
 6
Ankandi

Botuar: 19d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223919

Ramplo  - Rampa e ngarkimit
 11
500 EUR
Ankandi

Botuar: 20d

Troostwijk Auctions

7

Austri, Sarasdorfer Weg 3,, Sommerein, 2453

Numri i referencës 9531840

  - Rampa e ngarkimit
 6
Pyet për çmimin

Botuar: 1m 3d

Middeldorp Bouwmachines BV

8

Holandë, Heeten

 LB U45 Loading Ramp - Rampa e ngarkimit
Pyet për çmimin
Kapaciteti ngritës: 4 500 kg

Botuar: 1m 14d

Forklift Focus B.V.

9

Holandë, Haaksbergen

Numri i referencës 17443

AZ RAMP EASY XL 8T FULL GALVA - Rampa e ngarkimit
 3
16 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
Lartësia e ngritjes: 1 550 mm
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Botuar: 1m 20d

SARL AZ MACHINERY

2

Francë, PALAU DE CERDAGNE

Numri i referencës EASY XL 8T FULL GALVA

 Pomoc drogowa laweta - Rampa e ngarkimit
 15
2 170.29 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 1m 25d

MEGA-TRUCK

7

Poloni, Tarczyn

AZ RAMP HCNN08 - Rampa e ngarkimit
 9
1 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Botuar: 1m 28d

SARL AZ MACHINERY

2

Francë, 13 rue de la scierie – 66 340 PALAU DE CERDAGNE, France

Numri i referencës HCNN08

AZ RAMP HCRN06 - Rampa e ngarkimit
 17
1 750 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
20% TVSH
E re
2022
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Botuar: 1m 28d

SARL AZ MACHINERY

2

Francë, 13 rue de la scierie – 66 340 PALAU DE CERDAGNE, France

Numri i referencës HCRN06

AZ RAMP PRIME WLO +8 - Rampa e ngarkimit
 13
9 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Botuar: 1m 28d

SARL AZ MACHINERY

2

Francë, PALAU DE CERDAGNE

AZ RAMP STAR-20-XL-E mobile loading ramp - Rampa e ngarkimit
 14
24 250 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
20% TVSH
E re
Kapaciteti ngritës: 20 000 kg

Botuar: 1m 28d

SARL AZ MACHINERY

2

Francë, PALAU DE CERDAGNE

AZ RAMP STAR-15-ZR-LLO-E mobile loading ramp - Rampa e ngarkimit
 14
20 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
Kapaciteti ngritës: 15 000 kg

Botuar: 1m 28d

SARL AZ MACHINERY

2

Francë, PALAU DE CERDAGNE

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - Loading ramps
t1 old