Reja dhe përdorur pajisje për trajtimin e materialeve në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje për trajtimin e materialeve


   Faqja 1 e 533 1/533   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 BT RRE160E - pirun ritërheqës
Pyet për çmimin
CESAB DRAGO 500 - pirun më naftë
9 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
Manitou 932 NICE CONDTION ! - ekskavator teleskopik
 14
Pyet për çmimin

Ekskavator teleskopik

2017
Dizel
3 500 orët

VD MACHINERY B.V.

6

Holandë, Hoogeloon

Rundholzstapler/Logstacker Svetruck TMF 15/11-54  - stivosës ritërheqës
 28
55 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Stivosës ritërheqës

2012

BASAN GmbH

16

Gjermani, Oelsnitz

STILL EXV 14 C - stivosës
 9
5 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Stivosës

2017
Elektro
1 099 orët
Lartësia e ngritjes: 3 324 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46217

JUNGHEINRICH TFG 425 - pirun ngritës
 9
14 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2016
LPG
5 492 orët
Lartësia e ngritjes: 4 400 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 45253

JUNGHEINRICH ETV 325 - pirun ritërheqës
 9
10 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ritërheqës

2017
Elektro
10 604 orët
Lartësia e ngritjes: 8 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46011

STILL RX 70-25 T - pirun ngritës
 9
10 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2013
LPG
12 300 orët
Lartësia e ngritjes: 3 650 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 45387

JUNGHEINRICH ETV 214 - pirun ritërheqës
 9
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ritërheqës

2017
Elektro
4 152 orët
Lartësia e ngritjes: 8 720 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46053

JUNGHEINRICH TFG 425 - pirun ngritës
 9
14 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2017
LPG
6 357 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 45252

STILL RX 70-18 T - pirun ngritës
 9
14 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2018
LPG
6 400 orët
Lartësia e ngritjes: 5 400 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46346

JUNGHEINRICH EFG 216 - pirun ngritës
 9
11 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2009
Elektro
13 016 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46357

BT RRE 140 M - pirun ritërheqës
 9
7 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ritërheqës

2014
Elektro
1 567 orët
Lartësia e ngritjes: 6 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46430

JUNGHEINRICH ETV 216 - pirun ritërheqës
 9
7 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ritërheqës

2005
Elektro
12 260 orët
Lartësia e ngritjes: 9 020 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46032

TOYOTA 42-7FGF25 - pirun ngritës
 9
7 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2004
LPG
5 845 orët
Lartësia e ngritjes: 4 200 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46502

LINDE L 16 AP - stivosës
 9
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Stivosës

2017
Elektro
4 250 orët
Lartësia e ngritjes: 5 316 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46301

LINDE E 16 C - pirun ngritës
 9
14 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2013
Elektro
6 415 orët
Lartësia e ngritjes: 3 145 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46283

DAEWOO B 20 X - pirun ngritës
 9
5 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2005
Elektro
3 579 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46051

JUNGHEINRICH ETV 214 - pirun ritërheqës
 9
8 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ritërheqës

2016
Elektro
12 145 orët
Lartësia e ngritjes: 7 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46055

LINDE E 15-01 - pirun ngritës
 9
13 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2011
Elektro
2 184 orët
Lartësia e ngritjes: 2 795 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2min

VZV.cz

11

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Numri i referencës 46282

 Linde H16T-01 - pirun më gaz
 6
9 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më gaz

2017
LPG
13 670 orët
Lartësia e ngritjes: 3 145 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 24min

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SLO104

 Linde H50D-03 - pirun më naftë
 10
11 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më naftë

2005
Dizel
11 779 orët
Lartësia e ngritjes: 3 850 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Botuar: 24min

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL6476

 Jungheinrich EFG216 - pirun elektrik
 6
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun elektrik

2017
Elektro
11 239 orët
Lartësia e ngritjes: 3 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 24min

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SLO142

 Linde E16-02 - pirun elektrik
 9
16 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun elektrik

2018
Elektro
13 329 orët
Lartësia e ngritjes: 3 145 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 25min

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL5373SLK

1 2 3 533   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment
t1 old