Reja dhe përdorur Bluarës trungu në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Bluarës trungu


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Greentec Shark 6 - Bluarës trungu
 8
Pyet për çmimin
2012
Pesha neto: 240 kg

Botuar: 6orë 7min

Ufkes Greentec

1

Holandë, Sundern (DE)

Numri i referencës UM0000269

Seppi ROGNEUSE A SOUCHES KASTOR HYD 90 - Bluarës trungu
 4
27 000 EUR
2019
Pesha neto: 854 kg

Botuar: 1d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 7202412

 BOBCAT SG60 GRINDER - Bluarës trungu
 20
429 EUR
Ankandi

Botuar: 1d

Blinto

4

BOBCAT SG60 GRINDER ROGNEUSE DE SOUCHE - Bluarës trungu
 6
6 900 EUR
2018

Botuar: 5d

SARL GEST LEASE ING.

1

Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN

Numri i referencës 230676

Rayco RG37T - Bluarës trungu
 18
Pyet për çmimin
2020
34 orët
Pesha neto: 830 kg
37 hp

Botuar: 6d

Ufkes Greentec

1

Holandë, Drachten

Numri i referencës UM0002677

 Unused Dipperfox 600 - Bluarës trungu
 7
Ankandi
E re

Botuar: 8d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140368516

LASKI F460 Rogneuse De Souches - Bluarës trungu
 9
Ankandi
2017

Botuar: 8d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Walk Behind Stump Grinder - Bluarës trungu
 10
Ankandi

Botuar: 12d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224450

 Walk Behind Stump Grinder - Bluarës trungu
 10
Ankandi

Botuar: 12d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224449

Barreto 30-SG - Bluarës trungu
 10
1 000 EUR
Ankandi
1 589 orët

Botuar: 18d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Eikaart 11, Bilzen , 3740

Numri i referencës 9521404

VERMEER SC252 STOBBENFREES!! STUMB GRINDER!! - Bluarës trungu
 12
9 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005

Botuar: 22d

Handelshuis Deko BV

8

Holandë, JH Hedel

VERMEER SC292 Rogneuse De Souches (Inoperable) - Bluarës trungu
 23
Ankandi
2014
1 197 orët

Botuar: 29d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Rogneuse De Souches - Bluarës trungu
 23
Ankandi
1 009 orët

Botuar: 29d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 2008 RAYCO RG1670DC 16986 - Bluarës trungu
 6
Pyet për çmimin
2008

Botuar: 1m 9d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 16986

BARRETO E30SGB Tracked Rogneuse De Souches (In ... - Bluarës trungu
 18
Ankandi
2016

Botuar: 1m 13d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

CARLTON SP5042 Walk-Behind - Bluarës trungu
 23
Ankandi
2017
647 orët

Botuar: 1m

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

SEPPI M StarSoil 250 - Bluarës trungu
 5
54 460 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017

Botuar: 2m 8d

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Czarnów

Predator P 26 - Bluarës trungu
 20
13 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
Pesha neto: 1 050 kg
28 hp

Botuar: 2m

Ufkes Greentec

1

Holandë, Drachten (NL)

Numri i referencës UM0002608

dent à dessoucher dent à dessoucher - Bluarës trungu
 5
1 000 EUR

Botuar: 3m 30d

VIVA MAT S.A R.L.

5

Luksemburg, RUMELANGE

Numri i referencës M634

TEKNAMOTOR Skorpion F400 - Bluarës trungu
 4
Pyet për çmimin
E re
Pesha neto: 174 kg
24 hp

Botuar: 3m 30d

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

7

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Stump grinders
t1 old