Reja dhe përdorur Copëtuese druri në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Copëtuese druri


   Faqja 1 e 13 1/13   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Bugnot 55 S.A.S BVN45 - Copëtuese druri
 11
250 EUR
Ankandi
2018

Botuar: 3orë 22min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595651

Bugnot 55 S.A.S BVN56 - Copëtuese druri
 13
250 EUR
Ankandi
2018

Botuar: 4orë 10min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595525

Saelen GS/premium22P - Copëtuese druri
 12
800 EUR
Ankandi
2007

Botuar: 4orë 12min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595638

KESLA C 645 - Copëtuese druri
 20
63 200 EUR
2012
6 787 orët
Pesha neto: 11 000 kg

Botuar: 14orë 6min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

GREEN TECHNIK CIP 1400 Tracked - Copëtuese druri
 26
Ankandi
2002

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - Caorso

11

Itali, CAORSO, ITA

TIMBERWOLF TW3 TDH Broyeur - Copëtuese druri
 13
Ankandi
2011
3 251 orët

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

NOREMAT SPRINTA 1600 1500 mm Broyeur - Copëtuese druri
 12
Ankandi
2020

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

MOREAU Broyeur Agricole De Culture 5000 mm - Copëtuese druri
 17
Ankandi
1990

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Onbekend WFC130E - Copëtuese druri
 20
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
E re
2023

Botuar: 1d

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

Heizohack HM 6-300 VM - Copëtuese druri
 20
Pyet për çmimin
2015
2 576 orët
Pesha neto: 3 500 kg
65 hp

Botuar: 1d

Ufkes Greentec

1

Holandë, Drachten

Numri i referencës UM0002676

Heizohack HM 6-300 VM - Copëtuese druri
 20
Pyet për çmimin
2019
725 orët
Pesha neto: 3 500 kg
75 hp

Botuar: 1d

Ufkes Greentec

1

Holandë, Drachten

Numri i referencës UM0002675

 DUUN VM 420 - Copëtuese druri
 20
926 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Blinto

4

 JBM 831 MRX - Copëtuese druri
 1
32 000 EUR
Ankandi
2019
614 orët

Botuar: 2d

MPE Benelux

1

Belgjikë, Ranst

Numri i referencës W09831MRX0K0M1545

Ufkes/JBM Greenline 831ZXH - Copëtuese druri
 15
2 500 EUR
Ankandi
2012
Pesha neto: 3 200 kg
87 hp

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, IJweg 1365, Nieuw-Vennep, 2152NA

Numri i referencës 9577098

Linddana TP TP215 - Copëtuese druri
 7
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
2 207 orët
48 hp

Botuar: 2d

Vermeer Used Equipment Benelux

3 V

Holandë, Goes

 2014 TS Industrie COBRA 65DRI - Copëtuese druri
 17
Ankandi
2014

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224741

Greentec 952 M - Copëtuese druri
 6
Pyet për çmimin
2011
2 424 orët
140 hp

Botuar: 3d

Ufkes Greentec

1

Holandë, Drachten

Numri i referencës In opdracht

NICOLAS A540DI Broyeur - Copëtuese druri
 19
Ankandi
2017
879 orët

Botuar: 3d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

DOOPSTAD METHOR ARGES 25 - Copëtuese druri
 36
Ankandi

Botuar: 3d

Ritchie Bros Spain - Ocana

11

Spanjë, OCANA, ESP

GREENMECH EC16-23MT35 Broyeur - Copëtuese druri
 27
Ankandi
2011
883 orët

Botuar: 4d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

1 2 3 13   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Wood chippers
t1 old