Reja dhe përdorur Pajisje pylltarie DOPPSTADT në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Pajisje pylltarie DOPPSTADT

7
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
DOPPSTADT
Doppstadt DH 910 Branch chopper semi trailer - Copëtuese druri: foto 1
Doppstadt DH 910 Branch chopper semi trailer - Copëtuese druri: foto 2
Doppstadt DH 910 Branch chopper semi trailer - Copëtuese druri: foto 3
Doppstadt DH 910 Branch chopper semi trailer - Copëtuese druri: foto 4
Doppstadt DH 910 Branch chopper semi trailer - Copëtuese druri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (49)

Doppstadt DH 910 Branch chopper semi trailer

Copëtuese druri
200511596 orët
Hungari, Budapest
Botuar: 28d
Pyet për çmimin
200511596 orët
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Doppstadt Fw 3060k - Copëtuese druri: foto 1
Doppstadt Fw 3060k - Copëtuese druri: foto 2
Doppstadt Fw 3060k - Copëtuese druri: foto 3
Doppstadt Fw 3060k - Copëtuese druri: foto 4
Doppstadt Fw 3060k - Copëtuese druri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Doppstadt Fw 3060k

Copëtuese druri
2003
Letoni, Rīga
Botuar: 1m

55 000EUR

  • ≈ 5 515 840 ALL
  • ≈ 59 696 USD
2003
Letoni, Rīga
Doppstadt DW3060 - Copëtuese druri: foto 1
Doppstadt DW3060 - Copëtuese druri: foto 2
Doppstadt DW3060 - Copëtuese druri: foto 3
Doppstadt DW3060 - Copëtuese druri: foto 4
Doppstadt DW3060 - Copëtuese druri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Doppstadt DW3060

Copëtuese druri
2003
Letoni, Rīga
Botuar: 1m

55 000EUR

  • ≈ 5 515 840 ALL
  • ≈ 59 696 USD
2003
Letoni, Rīga
Doppstadt AK510 K - Copëtuese druri: foto 1

Doppstadt AK510 K

Copëtuese druri
20145210 orët
Gjermani, Metten
Botuar: 1m 11d
Pyet për çmimin
20145210 orët
Gjermani, Metten
Kontakto shitësin
Doppstadt DW3060 BUFFEL - Copëtuese druri: foto 1
Doppstadt DW3060 BUFFEL - Copëtuese druri: foto 2
Doppstadt DW3060 BUFFEL - Copëtuese druri: foto 3
Doppstadt DW3060 BUFFEL - Copëtuese druri: foto 4
Doppstadt DW3060 BUFFEL - Copëtuese druri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Doppstadt DW3060 BUFFEL

Copëtuese druri
20092173 orëtPesha neto: 25000 kg423 hp
Poloni, Wolbrom
Botuar: 1m 27d

122 300EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 12 265 222 ALL
  • ≈ 132 743 USD
20092173 orëtPesha neto: 25000 kg423 hp
Poloni, Wolbrom
Kontakto shitësin
Doppstadt Sternsiebmaschine HS 401 Selector - Copëtuese druri: foto 1
Doppstadt Sternsiebmaschine HS 401 Selector - Copëtuese druri: foto 2
Doppstadt Sternsiebmaschine HS 401 Selector - Copëtuese druri: foto 3
Doppstadt Sternsiebmaschine HS 401 Selector - Copëtuese druri: foto 4
Doppstadt Sternsiebmaschine HS 401 Selector - Copëtuese druri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Doppstadt Sternsiebmaschine HS 401 Selector

Copëtuese druri
Gjermani, Geestland
Botuar: 1m 27d

29 000EUR

  • ≈ 2 908 352 ALL
  • ≈ 31 476 USD
Gjermani, Geestland
Kontakto shitësin
Doppstadt DH 812 Q - Copëtuese druri: foto 1
Doppstadt DH 812 Q - Copëtuese druri: foto 2
Doppstadt DH 812 Q - Copëtuese druri: foto 3
Doppstadt DH 812 Q - Copëtuese druri: foto 4

Doppstadt DH 812 Q

Copëtuese druri
Gjermani, Geestland
Botuar: 1m 27d

169 000EUR

  • ≈ 16 948 672 ALL
  • ≈ 183 430 USD
Gjermani, Geestland
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Pajisje pylltarie DOPPSTADT
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.