Reja dhe përdorur Koka të makinës prerëse të pyllit në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Koka të makinës prerëse të pyllit


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Westtech C250 - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 3
21 000 EUR

Botuar: 15orë 55min

ACA Center Stumpf

1

Austri, Grafenstein

Ponsse H 6 - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 14
Pyet për çmimin
2010

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

John Deere Harvester head 758, 480 valco Rolls arms - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 2
Pyet për çmimin
2008

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Knives for 414 head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 4
Pyet për çmimin

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Ponsse H6 head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 14
Pyet për çmimin
2016
4 800 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Harvesting Head Parts - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 4
Pyet për çmimin

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere HARVESTER head 480 Valco Rolls arm, all models - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 1
Pyet për çmimin
2010

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Ponsse Scorpion H6 head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 12
Pyet për çmimin
2016
4 800 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Logset 8H Titan Harvester Head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 8
Pyet për çmimin
2008

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere Harvester head arm, all models - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 1
Pyet për çmimin
2010

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Rolls - valco for all Harvesters Heads - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 2
Pyet për çmimin
2017

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere 480C head for parts - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 1
Pyet për çmimin

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere 745, 480, 758 Heads for Parts - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 7
Pyet për çmimin

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

WESTTECH WOODCRACKER CL190 - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 5
9 000 EUR
2022
Pesha neto: 300 kg

Botuar: 6d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 2202516

 2020 Dorfmeister GS 650 - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 14
Ankandi
2020

Botuar: 14d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223840

 BJM 350 - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 3
Pyet për çmimin
2017
Pesha neto: 280 kg

Botuar: 22d

Balavto d.o.o.

12

Sllovenia, Ajdovščina

Waratah HTH 470HD - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 20
Pyet për çmimin
2010
7 000 orët

Botuar: 25d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Logset 8H titan head Harvesting head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 16
Pyet për çmimin
2009
7 000 orët

Botuar: 25d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen, DE

John Deere Waratah 758HD - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 20
Pyet për çmimin
2010

Botuar: 25d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere 758HD Harvesting head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 20
Pyet për çmimin
2007

Botuar: 25d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen, UK

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Felling heads
t1 old