Reja dhe përdorur Korrëset e pylltarisë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Korrëset e pylltarisë


   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
John Deere 1270E - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2012
14 918 orët
Pesha neto: 20 750 kg

Botuar: 9orë 15min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05744

Valmet 921 - Korrëse pylltarie
 5
19 000 EUR
1999
20 orët
Pesha neto: 19 000 kg

Botuar: 1d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 202223

Ponsse Ergo 6W - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2006
24 291 orët

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Valmet 901.4 - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2010
25 687 orët
172 hp

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Scorpion King - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2015
14 500 orët
281 hp

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Fox - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2017
8 744 orët
201 hp

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Komatsu 931 XC - Korrëse pylltarie
 14
Pyet për çmimin
2023
1 300 orët
241 hp

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Komatsu 911 - Korrëse pylltarie
 11
Pyet për çmimin
2016
14 300 orët
227 hp

Botuar: 1d

Komatsu Forest Oy

1 K

Finlandë, Finnland, Itä-Suomi

Komatsu 931-6 - Korrëse pylltarie
 11
Pyet për çmimin
2018
14 000 orët
248 hp

Botuar: 1d

Komatsu Forest Oy

1 K

Finlandë, Finnland, Itä-Suomi

Ponsse Ergo 8W AF - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2021
4 300 orët

Botuar: 2d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

Komatsu 901 XC - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2020
7 400 orët

Botuar: 2d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

Timberjack 1270B Breaking for parts - Korrëse pylltarie
 11
Pyet për çmimin
1997
22 000 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen, GERMANY

Ponsse Scorpion Demonteras/ For parts - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2017
4 800 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Timberjack 1470D Harvester - Korrëse pylltarie
 1
Pyet për çmimin
2003
19 000 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere 1470D Harvester - Korrëse pylltarie
 1
Pyet për çmimin
2007
15 000 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Ponsse Ergo A 950 U - Korrëse pylltarie
 19
43 600 EUR
2006
24 000 orët
Pesha neto: 16 000 kg

Botuar: 5d

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Komatsu 931xc - Korrëse pylltarie
 12
Pyet për çmimin
2019
9 300 orët
254 hp

Botuar: 6d

SIA "Haitek Latvia"

2

Letoni, Lettland, Lielvārde, Lielvārdes novads

Numri i referencës H460

Ponsse Ergo 8W - Korrëse pylltarie
 12
Pyet për çmimin
2019
11 123 orët
281 hp

Botuar: 7d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

Ponsse Ergo 8W - Korrëse pylltarie
 16
Pyet për çmimin
2019
10 096 orët
281 hp

Botuar: 7d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

Ponsse Ergo 8W - Korrëse pylltarie
 17
Pyet për çmimin
2014
23 500 orët
281 hp

Botuar: 8d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

1 2 3 8   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Forestry harvesters
t1 old