Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras / Breaking
John Deere 1470E Demonteras / Breaking
2012
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras / Breaking, 2012
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras/Breaking
John Deere 1470E Demonteras/Breaking
2012
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras/Breaking, 2012
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras/Breaking
John Deere 1470E Demonteras/Breaking
2012, 5 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras/Breaking, 2012
Korrëse pylltarie John Deere 1470D
John Deere 1470D
2005
Norvegji, Trondheim
42 580 EUR
Korrëse pylltarie John Deere 1470D, 2005
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Harvester
John Deere 1470D Harvester
2007, 15 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Harvester, 2007
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Demonteras / For parts
John Deere 1470D Demonteras / For parts
2005
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Demonteras / For parts, 2005
Korrëse pylltarie JOHN DEERE 1510E
JOHN DEERE 1510E
2012
Suedi, Kungsbacka
77 760 EUR
Korrëse pylltarie JOHN DEERE 1510E, 2012
Korrëse pylltarie John Deere 1270E Breaking/Demonteras
John Deere 1270E Breaking/Demonteras
2015, 5 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1270E Breaking/Demonteras, 2015
Korrëse pylltarie JOHN DEERE 1270E IT4 - 6W
JOHN DEERE 1270E IT4 - 6W
2012, 6x6, Dizel, 12 170 orët, 3-aks
Gjermani, Lübeck
135 000 EUR
Korrëse pylltarie JOHN DEERE 1270E IT4 - 6W, 2012
Korrëse pylltarie John Deere 1270E IT4 Demonteras/ Breaking for parts
John Deere 1270E IT4 Demonteras/ Breaking for parts
2015, 5 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1270E IT4 Demonteras/ Breaking for parts, 2015
Korrëse pylltarie Timberjack 1470D Harvester
Timberjack 1470D Harvester
2003, 19 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie Timberjack 1470D Harvester, 2003
Korrëse pylltarie John Deere Valmet, Ponsse For parts
John Deere Valmet, Ponsse For parts
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere Valmet, Ponsse For parts

Korrëse pylltarie John Deere 1470 E

Marka JOHN DEERE
Viti i prodhimit 2014
Orët e makinerisë 13 800 orët
Vendndodhja Lituani, Litauen, UK
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.