Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras/Breaking

Online: 1m 12d

Marka JOHN DEERE
Viti i prodhimit 2012
Vendndodhja Lituani, Litauen, EU
Telefoni +370674...

Shitësi
Fomisas, UAB
Fomisas, UAB Lituani
I besueshëm
Ora lokale e shitësit
04:11
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras/Breaking
John Deere 1470E Demonteras/Breaking
2012, 5 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras/Breaking, 2012
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras / Breaking
John Deere 1470E Demonteras / Breaking
2012
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470E Demonteras / Breaking, 2012
Korrëse pylltarie John Deere 1270E Breaking/Demonteras
John Deere 1270E Breaking/Demonteras
2015, 5 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1270E Breaking/Demonteras, 2015
Korrëse pylltarie John Deere 1270G Demonteras/Breaking
John Deere 1270G Demonteras/Breaking
2017, 5 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1270G Demonteras/Breaking, 2017
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Demonteras / For parts
John Deere 1470D Demonteras / For parts
2005
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Demonteras / For parts, 2005
Korrëse pylltarie Timberjack 1470D Breaking for parts/ Demonteras
Timberjack 1470D Breaking for parts/ Demonteras
2005
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie Timberjack 1470D Breaking for parts/ Demonteras, 2005
Korrëse pylltarie John Deere 1270E IT4 Demonteras/ Breaking for parts
John Deere 1270E IT4 Demonteras/ Breaking for parts
2015, 5 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1270E IT4 Demonteras/ Breaking for parts, 2015
Korrëse pylltarie Ponsse Fox Demonteras/Breaking
Ponsse Fox Demonteras/Breaking
2011
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie Ponsse Fox Demonteras/Breaking, 2011
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Harvester
John Deere 1470D Harvester
2007, 15 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere 1470D Harvester, 2007
Korrëse pylltarie Timberjack 1470D Harvester
Timberjack 1470D Harvester
2003, 19 000 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie Timberjack 1470D Harvester, 2003
Korrëse pylltarie John Deere Valmet, Ponsse For parts
John Deere Valmet, Ponsse For parts
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie John Deere Valmet, Ponsse For parts
Korrëse pylltarie Ponsse Scorpion Demonteras/ For parts
Ponsse Scorpion Demonteras/ For parts
2017, 4 800 orët
Lituani, Kazlu Ruda
Korrëse pylltarie Ponsse Scorpion Demonteras/ For parts, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.