Reja dhe përdorur Makina prerëse druri në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makina prerëse druri


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Spaccalegna Oma elettrico SPE 10 VH 220V - Makinë prerëse druri
 2
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 2d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

Posch AutoSplit  - Makinë prerëse druri
 6
Pyet për çmimin
2017
150 orët
10 hp

Botuar: 3d

ACA Center Stumpf

1

Austri, Grafenstein

 40 Ton Max Axe Single Axle Log Spliter, Loncin Engine - Makinë prerëse druri
 21
Ankandi

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100302448

RABAUD 70067D S/A Fendeuse De Buches Sur Remorque - Makinë prerëse druri
 11
Ankandi
2016

Botuar: 4d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Hakki pilke 2x - Makinë prerëse druri
 16
2 105 EUR
Ankandi

Botuar: 5d

Blinto

4

 Electric Log Splitter - Makinë prerëse druri
 7
Ankandi

Botuar: 7d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224443

Kisaved Vedmaskin - Makinë prerëse druri
 15
17 500 EUR
2012

Botuar: 11d

ATS Norway AS

5

Norvegji, 3322, Buskerud

Numri i referencës 15938

ATIKA ASP 6L-2 - Makinë prerëse druri
 8
Ankandi
2021

Botuar: 15d

Ritchie Bros. - Germany

11

Gjermani, MEPPEN, DEU

Posch HydroCombi 20  - Makinë prerëse druri
 2
5 990 EUR
E re
2023
20 hp

Botuar: 17d

ACA Center Stumpf

1

Austri, Grafenstein

Onbekend Houtklover - Makinë prerëse druri
 2
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 18d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës NN0182

Agomac houtklover - Makinë prerëse druri
 10
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 18d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës N5210

Onbekend Houtklover - Makinë prerëse druri
 5
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 18d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës NN0319 (32)

Wallenstein  - Makinë prerëse druri
 5
Pyet për çmimin

Botuar: 18d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës 5858

Onbekend Agomac - Makinë prerëse druri
 3
Pyet për çmimin
2021

Botuar: 18d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës 8523

Houtklover 22 ton elektrisch - Makinë prerëse druri
 7
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 18d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës NN0187

Onbekend  - Makinë prerëse druri
 2
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 18d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

5

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës NN0184

Pilkemaster EVO36 Holzspalter - Makinë prerëse druri
 5
15 480 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
20% TVSH
E re
2022

Botuar: 18d

Biringer International GmbH

7

Austri, 3595 Brunn/Wild, Waiden 22

Numri i referencës 155

Oehler OL 1190 - Makinë prerëse druri
 3
3 193 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023

Botuar: 21d

Duffner Landtechnik GmbH & Co. KG

2

Gjermani, Hohentengen

Numri i referencës Ho46508

Oehler OL 65 - Makinë prerëse druri
 3
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
4 hp

Botuar: 21d

Duffner Landtechnik GmbH & Co. KG

2

Gjermani, Hohentengen

Numri i referencës HO46503

Elektrike
Oehler OL 1115 - Makinë prerëse druri
 5
2 790 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
4 hp

Botuar: 21d

Duffner Landtechnik GmbH & Co. KG

2

Gjermani, Hohentengen

Numri i referencës Ho46511

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Log splitters
t1 old