Reja dhe përdorur pajisje pylltarie nga Itali në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje pylltarie nga Itali


18
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Trincia forestale Zanon TL 1800 - pajisje pylltarie
 4
Pyet për çmimin

Pajisje pylltarie

Botuar: 18d

Vergano Alberto

Itali, Altavilla Monferrato

MECCANICA BENASSI C4 SRL 180 - trince pyllore
 8
Pyet për çmimin

Trince pyllore

2018

Botuar: 21d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 338

 Pezzolato PZ190MT - copëtuese druri
 1
29 000 EUR
Ankandi

Copëtuese druri

2019

Botuar: 25d

MPE Italia

Itali, Caorso

Numri i referencës ZA9PZ190MTKD91009

 Seghetto - pajisje pylltarie
 4
500 EUR

Pajisje pylltarie

Botuar: 1m 4d

AGRI SAV DI SALVATI ANTONIO

Itali, Savigliano

Collino SCM73C+EM - pajisje pylltarie
 3
2 150 EUR

Pajisje pylltarie

E re
2023

Botuar: 1m 8d

Ricci Agricoltura

Itali, Castelfranco Emilia (Modena)

SOVEMA SBR120 - bluarës trungu
 4
4 000 EUR

Bluarës trungu

Botuar: 1m 26d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 11104

POSCH M2450 - pajisje pylltarie
 7
9 000 EUR

Pajisje pylltarie

2013

Botuar: 2m 28d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 1335137V

Berti MX-SSL180 - trince pyllore
 11
19 750 EUR

Trince pyllore

2018

Botuar: 8m 8d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 87833

FAE UMH-DT - trince pyllore
 2
23 000 EUR

Trince pyllore

1999

Botuar: 8m

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 200-012

Berti GREEN-SB60 - trince pyllore
 7
3 650 EUR

Trince pyllore

2022

Botuar: 10m 14d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 10038

Berti GKR-SB80 - trince pyllore
 8
Pyet për çmimin

Trince pyllore

2022

Botuar: 10m 28d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 9835

Pinosa EPC4400 - pajisje pylltarie
 5
Pyet për çmimin

Pajisje pylltarie

2001

Botuar: 10m 28d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 035600

 GREEN TECHNIK CIP2000PTO - copëtuese druri
 5
6 500 EUR

Copëtuese druri

2022

Botuar: 10m 28d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 9917

FERRI L08KC - trince pyllore
 8
1 800 EUR

Trince pyllore

2002

Botuar: 10m 28d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 70512

 SPC160 - pajisje pylltarie
 6
450 EUR

Pajisje pylltarie

2015

Botuar: 1v 1m

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 160

 ECF-SB140 - trince pyllore
 6
18 500 EUR

Trince pyllore

2011

Botuar: 1v 1m

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 551971100B

 AF-SSL180 - trince pyllore
 7
6 500 EUR

Trince pyllore

2016

Botuar: 1v 1m

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 78004160AB

 KOLLER MSK3 - kokë e makinës prerëse të pyllit
 6
28 000 EUR

Kokë e makinës prerëse të pyllit

2017
1 800 orët

Botuar: 1v 1m

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 6625

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Italy
t1 old