Reja dhe përdorur Pajisje pylltarie PONSSE në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje pylltarie PONSSE


   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Ponsse H 6 - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 14
Pyet për çmimin

Kokë e makinës prerëse të pyllit

2010

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Ergo 6W - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2006
24 291 orët

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Scorpion King - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2015
14 500 orët
281 hp

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Fox - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2017
8 744 orët
201 hp

Botuar: 1d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Elephant King AF TILT CRANE - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin

Transportues pyjor

2021
6 450 orët

Botuar: 2d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

Ponsse Ergo 8W AF - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2021
4 300 orët

Botuar: 2d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

Ponsse H6 head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 14
Pyet për çmimin

Kokë e makinës prerëse të pyllit

2016
4 800 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Ponsse Scorpion Demonteras/ For parts - Korrëse pylltarie
 20
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2017
4 800 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Ponsse Scorpion H6 head - Kokë e makinës prerëse të pyllit
 12
Pyet për çmimin

Kokë e makinës prerëse të pyllit

2016
4 800 orët

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Ponsse Ergo - Traktor pylltarie
 15
7 500 EUR
Ankandi

Traktor pylltarie

2007
17 837 orët
Pesha neto: 21 100 kg
274 hp

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen, Dinxperloo, Gelderland

Numri i referencës 9600185

Ponsse Ergo A 950 U - Korrëse pylltarie
 19
43 600 EUR

Korrëse pylltarie

2006
24 000 orët
Pesha neto: 16 000 kg

Botuar: 5d

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Ponsse Elk - Transportues pyjor
 18
Pyet për çmimin

Transportues pyjor

2007
27 069 orët

Botuar: 5d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Ergo 8W - Korrëse pylltarie
 12
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2019
11 123 orët
281 hp

Botuar: 7d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

Ponsse Elephant - Transportues pyjor
 16
Pyet për çmimin

Transportues pyjor

2012
17 900 orët
Ngarkesa e dobishme: 1 010 kg
281 hp

Botuar: 7d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

Ponsse Ergo 8W - Korrëse pylltarie
 16
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2019
10 096 orët
281 hp

Botuar: 7d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

Ponsse Ergo 8W - Korrëse pylltarie
 17
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2014
23 500 orët
281 hp

Botuar: 8d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Ergo 6W - Korrëse pylltarie
 20
71 500 EUR

Korrëse pylltarie

2013
20 953 orët
Pesha neto: 20 100 kg

Botuar: 12d

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

 Ponsse Gazelle - Transportues pyjor
 20
17 576 EUR
Ankandi

Transportues pyjor

Botuar: 12d

Blinto

4

Ponsse Scorpion King - Korrëse pylltarie
 8
Pyet për çmimin

Korrëse pylltarie

2019
8 595 orët
281 hp

Botuar: 14d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

Ponsse Beaver - Korrëse pylltarie
 5
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse pylltarie

2007

Botuar: 20d

Veliter LTD

2

Estoni, Tallinn

1 2 3 4   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - PONSSE
t1 old