Reja dhe përdorur rimorkiot e pylltarisë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot e pylltarisë


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo 6x4, Retarder, Hub-reduction, Timber-truck, Loglift 96S, 2014 - rimorkio pylltarie
 20
Pyet për çmimin
2014
749 hp

Botuar: 11orë 57min

Riks Vagnar AB

Suedi, Kungsängen

 Skogsvagn Moheda med 400 kran - rimorkio pylltarie
 20
Ankandi

Botuar: 3d

Juneporten

Suedi, Jönköping

 Möre maskiner - rimorkio pylltarie
 20
3 197 EUR
Ankandi

Botuar: 4d

Blinto

Nokka Tume 819 mit Forstkran - rimorkio pylltarie
 6
13 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006

Botuar: 4d

LVD Bernard KRONE GmbH

6

Gjermani, 48480 Spelle

Numri i referencës 12521-175551

Scandic ST12D-SC83-15,5 to Rückewagen-Funksteuerung - rimorkio pylltarie
 20
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 20d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

Onbekend - rimorkio pylltarie
 9
Pyet për çmimin
E re
2010
Ngarkesa e dobishme: 7 000 kg

Botuar: 26d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës 10733

Onbekend - rimorkio pylltarie
 9
Pyet për çmimin
E re
2010

Botuar: 26d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Holandë, GOUDRIAAN

Numri i referencës 10733

Scandic ST10S-Kran 72 Pro-860 kg max.Reichweite - rimorkio pylltarie
 20
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 1m 8d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

Scandic Rückewagen ST 10D-SC 83-NEUMASCHINE - rimorkio pylltarie
 16
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 1m 8d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

Scandic Rückewagen-13,5to. Top Ausstattung - rimorkio pylltarie
 20
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 1m 8d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

Scandic ST-8-SC 72-Rückewagen - rimorkio pylltarie
 19
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 1m 10d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

Scandic ST 10S- 72 -13,5 to Gesamtgew. - rimorkio pylltarie
 20
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 1m 10d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

ABC Skovvogn med HMF kran - rimorkio pylltarie
 20
1 350 EUR
Ankandi
1995

Botuar: 1m 29d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Danimarkë, Glostrup

Pfanzelt P11 - rimorkio pylltarie
 9
45 696 EUR
E re
2022

Botuar: 2m 19d

ACA Center Stumpf

Austri, Grafenstein

LE BOULCH REM2120 - rimorkio pylltarie
 9
5 500 EUR
1984
Ngarkesa e dobishme: 17 000 kg

Botuar: 3m 10d

SARL GEST LEASE ING.

Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN

Numri i referencës 220667

Pfanzelt p13 - rimorkio pylltarie
 4
53 900 EUR
E re
2022

Botuar: 3m 27d

ACA Center Stumpf

Austri, Grafenstein

Pfanzelt p11 Plus - rimorkio pylltarie
 5
50 990 EUR
E re
2022

Botuar: 3m 27d

ACA Center Stumpf

Austri, Grafenstein

Vemac ATV Quad 2ton Rückewagen Holzrückewagen Forst Kran Traktor - rimorkio pylltarie
 6
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022

Botuar: 4m 4d

VEMAC GmbH

Gjermani, Sülzetal

Scandic Rückewagen Scandic ST-8-SC 72-NEU - rimorkio pylltarie
 20
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 4m 12d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

Scandic ST10D-SC83-Funk-Radantrieb Black Bruin - rimorkio pylltarie
 22
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 4m 19d

Sensenberger Agrar-Technik

Austri, Eberschwang

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Forestry trailers
t1 old