Hmm, duket se artikulli është shitur

Rimorkio pylltarie Komatsu 875

rimorkio pylltarie Komatsu 875

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaKOMATSU
Viti i prodhimit2017
Orët e makinerisë12000 orët

Përshkrimi

UAB Fomisas

Komatsu 875 forwarder for sale

From Sweden

All services originaly by Komatsu

Tidy and well looked afther machine

1 Set of good tracks

710 width wheels

Front and rear cameras

Comfort ride

Comfor seat

Variable load space

You're welcome to visit us and test machine

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.