Reja dhe përdorur Traktorë pylltarie në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Traktorë pylltarie

9
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Claas Xerion 3800 - Traktor pylltarie: foto 1
Claas Xerion 3800 - Traktor pylltarie: foto 2
Claas Xerion 3800 - Traktor pylltarie: foto 3
Claas Xerion 3800 - Traktor pylltarie: foto 4
Claas Xerion 3800 - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Traktor pylltarie Claas Xerion 3800

200910093 orët
Belgjikë
Botuar: 6d

13 750EUR

Ankandi
 • ≈ 1 425 311 ALL
 • ≈ 14 906 USD
200910093 orët
Belgjikë
Kontakto shitësin
BM Volvo T 430 BM-Volvo T 430 med skogskran - Traktor pylltarie: foto 1
BM Volvo T 430 BM-Volvo T 430 med skogskran - Traktor pylltarie: foto 2
BM Volvo T 430 BM-Volvo T 430 med skogskran - Traktor pylltarie: foto 3
BM Volvo T 430 BM-Volvo T 430 med skogskran - Traktor pylltarie: foto 4
BM Volvo T 430 BM-Volvo T 430 med skogskran - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (33)

Traktor pylltarie BM Volvo T 430 BM-Volvo T 430 med skogskran

19714154 orët45 hp
Suedi, NACKA STRAND
Botuar: 8dNumri i referencës O-000003133
Ankandi
19714154 orët45 hp
Suedi, NACKA STRAND
Kontakto shitësin
Forestry Tractor - Traktor pylltarie: foto 1
Forestry Tractor - Traktor pylltarie: foto 2
Forestry Tractor - Traktor pylltarie: foto 3
Forestry Tractor - Traktor pylltarie: foto 4
Forestry Tractor - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)
Ankandi
Rumani
Kontakto shitësin
Forest Tract DS101-XXL - Traktor pylltarie: foto 1

Traktor pylltarie Forest Tract DS101-XXL

20141424 orët
Francë
Botuar: 14dNumri i referencës PROTOTYPEFT01

98 000EUR

Ankandi
 • ≈ 10 158 582 ALL
 • ≈ 106 243 USD
20141424 orët
Francë
Kontakto shitësin
Valmet 6600 - Traktor pylltarie: foto 1
Valmet 6600 - Traktor pylltarie: foto 2
Valmet 6600 - Traktor pylltarie: foto 3
Valmet 6600 - Traktor pylltarie: foto 4
Valmet 6600 - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Traktor pylltarie Valmet 6600

10000 orët
Finlandë
Botuar: 21d

55 000EUR

 • ≈ 5 701 245 ALL
 • ≈ 59 626 USD
10000 orët
Finlandë
Kontakto shitësin
John Deere 1410 D breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 1
John Deere 1410 D breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 2
John Deere 1410 D breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 3
John Deere 1410 D breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 4
John Deere 1410 D breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)
Pyet për çmimin
2008
Lituani
Kontakto shitësin
Ponsse Buffalo breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 1
Ponsse Buffalo breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 2
Ponsse Buffalo breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 3
Ponsse Buffalo breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 4
Ponsse Buffalo breaking for parts - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)
Pyet për çmimin
Lituani
Kontakto shitësin
FENDT XYLON 524 - Traktor pylltarie: foto 1
FENDT XYLON 524 - Traktor pylltarie: foto 2
FENDT XYLON 524 - Traktor pylltarie: foto 3
FENDT XYLON 524 - Traktor pylltarie: foto 4
FENDT XYLON 524 - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Traktor pylltarie FENDT XYLON 524

200513500 orët
Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN
Botuar: 9m 14dNumri i referencës 220332

9 600EUR

 • ≈ 995 126 ALL
 • ≈ 10 407 USD
200513500 orët
Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN
Kontakto shitësin
Pfanzelt Pfanzelt PM Trac 2355 Forstschlepper Forst Kran Frontlader Traktor Schlepper - Traktor pylltarie: foto 1
Pfanzelt Pfanzelt PM Trac 2355 Forstschlepper Forst Kran Frontlader Traktor Schlepper - Traktor pylltarie: foto 2
Pfanzelt Pfanzelt PM Trac 2355 Forstschlepper Forst Kran Frontlader Traktor Schlepper - Traktor pylltarie: foto 3
Pfanzelt Pfanzelt PM Trac 2355 Forstschlepper Forst Kran Frontlader Traktor Schlepper - Traktor pylltarie: foto 4
Pfanzelt Pfanzelt PM Trac 2355 Forstschlepper Forst Kran Frontlader Traktor Schlepper - Traktor pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

79 990EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 291 683 ALL
 • ≈ 86 718 USD
200711000 orët156 hp
Gjermani, Sülzetal
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Traktorë pylltarie
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.