Transport druri, kamioni Mercedes-Benz Actros 2651 L 6x4 Holztransporter Kurzholz Logli

Online: 1m 24d

Marka MERCEDES-BENZ
ID 500B2
Viti i prodhimit 2013
Kilometrazhi 481 322 km
Pesha bruto 26 000 kg
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Telefoni +49 3375...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 15 928 cc
 • rendimenti i fuqisë: 503 hp (375 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 6x4
 • numri i akseve: 3-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 6 500 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 400 mm
 • numri i paletave: 16
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë gjumi
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
Pajisja
 • vinçi
59900 EUR
59 900
EUR
 • 7 384 053 ALL
 • 72 659 USD

Çmimi neto

Shitësi
HenzeTruck GmbH
HenzeTruck GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:04
59 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Transport druri Mercedes-Benz Actros 2651 L 6x4 Holztransporter Kurzholz Logli
Mercedes-Benz Actros 2651 L 6x4 Holztransporter Kurzholz Logli
2013, 481 322 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
59 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz Actros 2651 L 6x4 Holztransporter Kurzholz Logli, 2013
Transport druri Mercedes-Benz Arocs 2651 L 6x4 + Holztransporter
Mercedes-Benz Arocs 2651 L 6x4 + Holztransporter
2020, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
179 890 EUR
Transport druri Mercedes-Benz Arocs 2651 L 6x4 + Holztransporter, 2020
Transport druri MAN TGS 26.500 6x4H-4BL Kurzholz
MAN TGS 26.500 6x4H-4BL Kurzholz
2016, 115 700 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kirchberg
119 500 EUR
Transport druri MAN TGS 26.500 6x4H-4BL Kurzholz, 2016
Transport druri MAN TGX 33.480 6x4 BB Kurzholz Kran.
MAN TGX 33.480 6x4 BB Kurzholz Kran.
2017, 238 687 km, 4x2, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kirchberg
106 500 EUR
Transport druri MAN TGX 33.480 6x4 BB Kurzholz Kran., 2017
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
2014, 661 913 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
51 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps, 2014
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
2014, 701 527 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
51 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps, 2014
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
2014, 652 269 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
51 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps, 2014
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
2014, 721 334 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
51 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps, 2014
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
2014, 692 387 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
51 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps, 2014
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
2014, 704 471 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
51 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps, 2014
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps
2014, 741 108 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
51 900 EUR
Transport druri Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps, 2014
Transport druri Volvo FMX 500 6x4 Holztransporter, Loglift 120S Bj
Volvo FMX 500 6x4 Holztransporter, Loglift 120S Bj
2011, 630 770 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Göttingen
49 900 EUR
Transport druri Volvo FMX 500 6x4 Holztransporter, Loglift 120S Bj, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.