Reja dhe përdorur Transportuesit pyjorë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Transportuesit pyjorë


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Komatsu 865 , SCANDINAVIAN - Transportues pyjor
 20
101 000 EUR
2016
18 902 orët
211 hp

Loparus

1

Lituani, Litauen

 8 Rad im Top Zustand mit C44, 10m und H7 - Transportues pyjor
 11
Pyet për çmimin
2012

Bellon Baumaschinen

3

Gjermani, 34474 Diemelstadt Germany

LOGSET 5F - Transportues pyjor
 6
11 063.22 EUR
2009

Botuar: 10orë 7min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

 Valmet 838 - Transportues pyjor
 20
4 544 EUR
Ankandi

Botuar: 13orë 11min

Blinto

4

Ponsse Elephant King AF TILT CRANE - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin
2021
6 450 orët

Botuar: 2d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

John Deere 1210 E VLS Clambunk - Transportues pyjor
 11
Pyet për çmimin
2010
21 900 orët

Botuar: 2d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

Komatsu 875 - Transportues pyjor
 18
Pyet për çmimin
2019
7 850 orët

Botuar: 2d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

John Deere 1510E , 1210E Forwarders for parts / spares - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin
2013

Botuar: 4d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Komatsu 845 - Transportues pyjor
 8
Pyet për çmimin
2017
11 500 orët
Ngarkesa e dobishme: 12 000 kg

Botuar: 5d

Komatsu Forest Oy

1 K

Finlandë, Finnland

Komatsu 875 - Transportues pyjor
 18
Pyet për çmimin
2022
1 100 orët
241 hp

Botuar: 5d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Elk - Transportues pyjor
 18
Pyet për çmimin
2007
27 069 orët

Botuar: 5d

Finnblock Europa Oy Ltd

Finlandë, Finnland, Lavia, Satakunta

Ponsse Elephant - Transportues pyjor
 16
Pyet për çmimin
2012
17 900 orët
Ngarkesa e dobishme: 1 010 kg
281 hp

Botuar: 7d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

John Deere 1510 G - Transportues pyjor
 19
Pyet për çmimin
2018
12 300 orët

Botuar: 7d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere 1910G - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin
2016
15 300 orët

Botuar: 11d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

John Deere 1210 E - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin
2011
21 900 orët

Botuar: 11d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Komatsu 895 - Transportues pyjor
 20
81 500 EUR
2016
12 000 orët

Botuar: 12d

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

 Ponsse Gazelle - Transportues pyjor
 20
17 576 EUR
Ankandi

Botuar: 12d

Blinto

4

John Deere 1510 G - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin
2019
8 900 orët

Botuar: 13d

WOODPECKER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Polen

John Deere 1110 E Eco III - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin
2011
19 300 orët

Botuar: 18d

Fomisas, UAB

3

Lituani, Litauen

Ponsse Wisent 8W - Transportues pyjor
 15
Pyet për çmimin
2021
9 234 orët
Ngarkesa e dobishme: 12 000 kg
201 hp

Botuar: 21d

"Baltic Agro Machinery" SIA

1

Letoni, Lettland, Rīga, Rīga

Ponsse Wisent - Transportues pyjor
 8
55 000 EUR
2004

Botuar: 21d

Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu "Siltumtehserviss"

3

Letoni, Rīga

Ponsse Buffalo active Frame - Transportues pyjor
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
257 orët
Pesha neto: 19 800 kg
Ngarkesa e dobishme: 14 000 kg
281 hp

Botuar: 21d

Buchhammer Handel GmbH

11

Gjermani, Lübeck

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Forwarders
t1 old