Reja dhe përdorur Trincia pyllore në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Trincia pyllore


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Boxer Agri BM165 - Trince pyllore
 8
5 700 EUR

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

AGROMET Z-008/1 AGROMET Z-008/1 - Trince pyllore
 6
347.08 EUR
1998

Botuar: 10orë 48min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

Jenz 581 - Trince pyllore
 9
225 000 EUR
2010
10 000 orët

Botuar: 14orë 12min

Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu "Siltumtehserviss"

3

Letoni, Rīga

Willibald EP 5500  - Trince pyllore
 9
Pyet për çmimin
2010

Botuar: 5d

Suministros Europa-Parts S.L.

1

Spanjë, Spanien

HASS Tyron 2000XL  - Trince pyllore
 10
Pyet për çmimin
2015
4 000 orët

Botuar: 5d

Suministros Europa-Parts S.L.

1

Spanjë, Spanien

 Energreen Robomax SC4072 - Trince pyllore
 20
84 000 EUR
Ankandi
1 725 orët

Botuar: 9d

MPE France

1

Francë, Nivolas-Vermelle

Numri i referencës 161110

HAMMEL VB750D - Trince pyllore
 11
Pyet për çmimin
2004
9 000 orët

Botuar: 9d

Suministros Europa-Parts S.L.

1

Spanjë, La Pobla de Vallbona

DOPPSTADT DW2560 Bison - Trince pyllore
 4
Pyet për çmimin
1999
11 775 orët
330 hp

Botuar: 13d

Suministros Europa-Parts S.L.

1

Spanjë, La Pobla de Vallbona

Boxer Agri BM230 - Trince pyllore
 13
6 250 EUR
E re
2022

Botuar: 13d

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

Boxer Agri BM165 - Trince pyllore
 8
5 700 EUR

Botuar: 13d

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

Boxer Agri BM225HD - Trince pyllore
 5
10 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
15 orët

Botuar: 14d

comrowa Technik Agent

3

Gjermani, Billigheim

 Seppi Forestry - Trince pyllore
 1
15 000 EUR
Ankandi

Botuar: 21d

MPE France

1

Francë, Puget

Numri i referencës 00801860005

GRILLO Broyeur - Trince pyllore
 6
Ankandi

Botuar: 29d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 AF-SSL180 - Trince pyllore
 7
6 500 EUR
2016

Botuar: 1m 6d

OMECO SPA

1 V

Itali, Roma

Numri i referencës 78004160AB

Dario ROBOSLOPE RS50C - Trince pyllore
 8
55 000 EUR
E re
2021

Botuar: 1m 7d

SASU LEGSA

1

Francë, FRANCIN

Numri i referencës Broyeur radiocommandé HYMACH DARIO ROBOSLOPE RS50C

GERAX Broyeur - Trince pyllore
 7
Ankandi

Botuar: 1m 13d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Samasz Ibis 150-Mulcher  - Trince pyllore
 18
8 650 EUR
E re

Botuar: 1m 21d

Sensenberger Agrar-Technik

3

Austri, Eberschwang

GALEN FORESTRY MULCHER - Trince pyllore
 15
Pyet për çmimin
E re
2022

Botuar: 1m 23d

Galen Group Steel Manufacturing Industry and Trade Co. Inc.

3

Turqia, Ankara

HAMMEL VB750D - Trince pyllore
 16
Pyet për çmimin
2011
9 000 orët

Botuar: 1m

Suministros Europa-Parts S.L.

1

Spanjë, La Pobla de Vallbona

 2001 GYRO TRAC GT18XP 14178 - Trince pyllore
 17
49 657 EUR
2001

Botuar: 2m 3d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 14178

Energreen RoboFIFTI - Trince pyllore
 6
63 151 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
1 orët
50 hp

Botuar: 2m 12d

FHU Ireneusz Tomków Energreen

Poloni, podgórska 2 38-533 pielnia

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Forestry equipment - Forestry mulchers
t1 old