Kutitë e marsheve për ZF kamionë


213
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 11 1/11   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 ZF 16S221 / COMPLETE MANUAL  gearbox - kutia e marsheve
 9
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 5010452990, 1316051784, 5010452990, 1316051784

Online: 1m 4d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Ruda Strawczyńska

ID 5041

 ZF 16S1620 TD with PTO / MANUAL  gearbox - kutia e marsheve
 7
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 5010545679, 1341001003, 5010545679, 1341001003

Online: 1m 4d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Ruda Strawczyńska

ID 5044

 ZF 16S2323TD MANUAL  gearbox - kutia e marsheve
 10
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 1639981, 1344004004, 1026

Online: 1m 4d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

ID 5025

 ZF vg2000 tussenbak - kutia e marsheve
 4
3 660 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 000115 VG2000/300 5789043001 4023342 41215383

Online: 1m 10d

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 000115 VG2000/300 5789043001 4023342 41215383

 ZF TRAXON 12 TX 2620 TD - kutia e marsheve
 7
5 000 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2018
I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 000096, 000096

Online: 1m 10d

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 000096, 000096

 ZF New Ecosplit 16S2221TD - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

E re
2020
I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 1343050019 , 81.32004-6017 6085005044

Online: 1m 13d

DANFULD SP Z O O

Poloni, Pabianice

 ZF 16S181 16S221 - kutia e marsheve
 1
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1

Online: 1m 16d

DANFULD SP Z O O

Poloni, Pabianice

 ZF 12s2333TD - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1

Online: 1m 20d

DANFULD SP Z O O

Poloni, Pabianice

 ZF 12as2131TD - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1

Online: 1m 20d

DANFULD SP Z O O

Poloni, Pabianice

 ZF 16S221 IT - kutia e marsheve
 3
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1

Online: 1m 21d

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

ZF 12 As-tronic - kutia e marsheve
 3
7 000 EUR
Çmimi neto

Kutia e marsheve për kamion vetëshkarkues

E re
2008

Online: 1m 21d

AUTOGRU RIGO SRL

Itali, VIA CASETTA 241/A-DOMEGLIARA 37015 SANT'AMBROGIO DI VALPOLICELLA VR, Italy

 ZF 12AS2301 - kutia e marsheve
 7
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 81320036753, 1028

Online: 1m 25d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

 ZF - kutia e marsheve
 8
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 5010545005, 1316041755

Online: 1m 25d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

 ZF 16S2321 TD - kutia e marsheve
 8
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 7420772159, 1344050010, 1027

Online: 1m 25d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

 ZF S6-65 manual  gearbox - kutia e marsheve
 6
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 81320016165, 1011

Online: 1m 25d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

 ZF 16S181 IT - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 1605609, 1367995, 1316046197, 1605609, 1367995, 1316046197

Online: 1m 25d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

 ZF VG 2000 /396 - kutia e marsheve
 3
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 5 849 054 014

Online: 1m 26d

Peralta Coutinho SA

Portugali, Rio Maior

 ZF 9S109 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 5010545316, 5010545316

Online: 2m 2d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

ID 1003

 ZF 9S109 - kutia e marsheve
 6
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 5010545316, 1012

Online: 2m 2d

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

Diversen DIV. Versnellingsbak ZF 3WG-190 - kutia e marsheve
 3
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: ZF 4657 023 100

Online: 2m 2d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 050030006

1 2 3 11   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.