Pjesë këmbimi për kamionë


50 040
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2502 1/2502   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ZF 12 As-tronic - kutia e marsheve
7 000 EUR
Çmimi neto
MAN D 2876 - motori
7 000 EUR
Çmimi neto
Scania 4-series 94 (01.95-12.04) - stabilizator
 2
Pyet për çmimin

Stabilizator për kamioni

1999

Online: 8orë 22min

TruckParts Eesti OÜ

Estoni, ee, Tallinn

ID 1515412

 Iveco CURSOR 10 - motori
 14
Ankandi

Motori për kamioni

Online: 11orë 3min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140236550

 DAF 6 Cylinder Power Pack - motori
 9
Ankandi

Motori për kamioni

Online: 11orë 10min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140238008

  - sistemi i ftohjes
 4
Pyet për çmimin

Sistemi i ftohjes për kamioni

I pershtatshem per modele: 1
Zëvendëson OEM: 1727876, 1774004, 1727876, 1774004

Online: 12orë 37min

IMEXPO Sp. z o.o.

Poloni, Kielce

VOLVO FMX Dashboard 21015780 - paneli i aparateve
 3
450 EUR

Paneli i aparateve për kamioni

Zëvendëson OEM: 21015780, 21842980, 21366880, 22174398, 21542180, 21842980, 22174398, 21366880

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0075147_UP-65569

VOLVO D11C 370 FMX Engine Volvo D11C 370 21273941 - motori
 6
4 995 EUR

Motori për kamioni

2013
Zëvendëson OEM: 21273941, 85001589
780 476 km

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000090-65173

JOST Fifth wheel JOST  JSK 37 C - bashkues i rrotës së pestë
 7
425 EUR

Bashkues i rrotës së pestë për kamioni

2013
780 476 km

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000736-65178

VOLVO Volvo PTO 21531233 PTR-DM - transmisioni
 3
345 EUR

Transmisioni për kamioni

Zëvendëson OEM: 21531233, 7421531229, 21531229, 7421582734, 21051547, 7422770448, 21051536, 20570192, 1669401, 20997415, 21582734, 22770448

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0031720_UP-65650

VOLVO Compressor 20774294 - kompresori i ajrit të frenave
 3
250 EUR

Kompresori i ajrit të frenave për kamioni

Zëvendëson OEM: 20774294, 20774294, 7420774294, 20846000, 20846000, 7420846000, 22016995, 22016995, 7422016995

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0134122_UP

VOLVO FMX Volvo FMX Day Cab L1EH1 85115450 Day Cab L1EH1 - kabinë
 10
7 150 EUR

Kabinë për kamioni

2013
Zëvendëson OEM: 85115450, 85115460, 85125782
780 476 km

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000550-65177

VOLVO FMX Mudguard set Volvo FMX 21094388 - parafango
 4
235 EUR

Parafango për kamioni

Zëvendëson OEM: 21094388, 21094391, 22087684, 21094397, 21094394, 22087691, 21094400

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0991-65658

VOLVO Volvo AdBlue Tank 21607854 - serbatori adblue
 4
250 EUR

Serbatori adblue për kamioni

Zëvendëson OEM: 21607854, 21215923, 21607856

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000274-65180

VOLVO Luchtklep 20837594 - frenat
 4
125 EUR

Frenat për kamioni

Zëvendëson OEM: 20837594, 21707054, 7421278614, 7420778020, 7420837594, 21707054, 21991157, 7421707054, 21991157, 7421991157

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0062324_UP

VOLVO FH4 Turbo 21952490 - turbo
 3
225 EUR

Turbo për kamioni

Zëvendëson OEM: 21952490, 21989961

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0301151_UP

RENAULT Clutch cover 7421639030 - xhunto
 2
250 EUR

Xhunto për kamioni

Zëvendëson OEM: 7 421 639 030

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0789360_UP

VOLVO AT2412D I-Shift Gearbox electronics 20775878 - kutia e marsheve
 3
750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 20775878, 7421314141, 7420817640, 7421484416, 21484416, 20817640, 21314141, 21484416, 21484416

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0002016_UP-65573

VOLVO Fueltank Volvo 255 Liter 20452160 - serbatori i karburantit
 5
250 EUR

Serbatori i karburantit për kamioni

2013
Zëvendëson OEM: 20452160, 20504486, 21851469, 21913573

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000105-65179

VOLVO Verticale Exhaust Volvo 20584678 - marmita
 4
150 EUR

Marmita për kamioni

2013
Zëvendëson OEM: 20584678, 20581250, 20910064, 20981521, 21061346
780 476 km

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000273-65626

VOLVO AdBlue doseerventiel 21161870 - serbatori adblue
 3
250 EUR

Serbatori adblue për kamioni

Zëvendëson OEM: 21161870, 7421161870, 21234244, 7421234244, 21738126, 7421738126, 21161867, 7421161867, 21234245, 7421234245, 21738128, 7421738128

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0032493_UP-65646

VOLVO Control unit 21900553 - ecu
 2
750 EUR

Ecu për kamioni

Zëvendëson OEM: 21900553, 7421900553, 21900553, 21900553

Online: 12orë 57min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0520205_UP-65601

1 2 3 2502   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.