Transmisionet për kamionë


4 282
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 215 1/215   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 DAF - ingranazhi i diferencialit
 2
3 900 EUR

Ingranazhi i diferencialit për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000121 0078913

Online: 11orë

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 258287

  - ingranazhi i diferencialit
 2
2 400 EUR

Ingranazhi i diferencialit për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000122 0078913

Online: 11orë

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 258296

 GTD 900 - kutia e marsheve
 6
5 500 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000 117

Online: 11orë

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 257952

 12 AS 3141 TD - kutia e marsheve
 6
3 000 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000097, 000097

Online: 11orë 1min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 239738

 New ZF 12S2331TD - kutia e marsheve
 3
10 000 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

E re
Për modele: 1

Online: 11orë 1min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 162931

 New MAN tussenbak G 102 Z FZ - transmisioni
 5
5 800 EUR

Transmisioni për kamioni

E re
Për modele: 1
OEM: 179569, 81.37000.7429

Online: 11orë 1min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 257944

 New AAS1347 2.69 en 2.53 - ingranazhi i diferencialit
 5
4 000 EUR

Ingranazhi i diferencialit për kamioni

E re
Për modele: 1

Online: 11orë 1min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 162933

 ZF vg2000 tussenbak - kutia e marsheve
 4
3 660 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000115 VG2000/300 5789043001 4023342 41215383

Online: 11orë 2min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 257934

 ZF TRAXON 12 TX 2620 TD - kutia e marsheve
 7
5 000 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2018
Për modele: 1
OEM: 000096, 000096

Online: 11orë 3min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 239734

 TRAXON 12TX2820TO VAN 2018 - kutia e marsheve
 3
5 000 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000096B 1358004003 00612790

Online: 11orë 3min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 245105

 RS/RSS1356SV EV91 RATIO 2.79 - ingranazhi i diferencialit
 5
1 800 EUR

Ingranazhi i diferencialit për kamioni

Për modele: 1
OEM: RS1356SV RSS1356SV EV91 : 2.79

Online: 11orë 3min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 209383

 SCANIA GTD 901 - kutia e marsheve
 4
4 200 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000116 IDENT.NR.1446015 AGGR.3968041602 LN./BJ.4417086

Online: 11orë 3min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 257925

  - ingranazhi i diferencialit
 2
2 000 EUR

Ingranazhi i diferencialit për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000 128

Online: 11orë 4min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 312880

 VOLVO - kutia e marsheve
 3
4 100 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: VT2514B

Online: 11orë 4min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 163975

 Gebruikt 3.42 zonder Blokkering - ingranazhi i diferencialit
 2
1 700 EUR

Ingranazhi i diferencialit për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000 127

Online: 11orë 4min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 312813

  - transmisioni
 3
5 400 EUR

Transmisioni për kamioni

Për modele: 1
OEM: 000 129

Online: 11orë 4min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 312898

 VOLVO - kutia e marsheve
 1
2 800 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: AT2412C(L17)

Online: 11orë 4min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 259061

 DAF ZF16S221IT met retarder - kutia e marsheve
 1
2 750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1

Online: 11orë 4min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 151430

 New MAN 8x8 8x6 Tussenbak G173 Z-L - kutia e marsheve
 5
6 800 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

E re
Për modele: 1
OEM: 000119 TYP G 173 Z-L FZ 115990 SNR 81.37000.7419 STR. 1:1.007 GEL. 1:1.652

Online: 11orë 4min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 258269

 DAF - kutia e marsheve
 2
5 000 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Për modele: 1
OEM: 16S2331TD L17

Online: 11orë 5min

EUROGRAVIS NEDERLAND

Holandë, Oss

ID 259063

1 2 3 215   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.