Aks ngarës për kamioni Scania 114 124 144 6x4 6x6 8x4 8x8

Online: 1v 1m

Marka SCANIA
Vendndodhja Poloni, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
Telefoni +48 (602) 2...
4300 EUR
4 300
EUR
  • 533 755 ALL
  • 5 213 USD

Çmimi neto

Shitësi
AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA
AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA Poloni
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
05:25
4 300
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.