Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8/C22.5

Online: 1v

Marka MERCEDES-BENZ
ID V200024
I pershtatshem per modele

trucks

Viti i prodhimit 2014
Kilometrazhi 95 000 km
Vendndodhja Belgjikë, Handzame
Telefoni +32 (0)51 7...
1850 EUR
1 850
EUR
  • 227 504 ALL
  • 2 219 USD

Çmimi neto

Shitësi
Braem N.V.
Braem N.V. Belgjikë
I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:10
1 850
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Aksi i përparmë Mercedes Benz Front axle Actros MP4 F-7.5 new
Mercedes Benz Front axle Actros MP4 F-7.5 new
2018
Holandë, Voorst
Aksi i përparmë Mercedes Benz Front axle Actros MP4 F-7.5 new, 2018
Aksi i përparmë LIEBHERR APLB 355 - A900B / A900C - Essieu Avant - 5006296
LIEBHERR APLB 355 - A900B / A900C - Essieu Avant - 5006296
Francë, Neuville-Saint-Amand
Aksi i përparmë LIEBHERR APLB 355 - A900B / A900C - Essieu Avant - 5006296
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8/C22.5
Mercedes-Benz F-8/C22.5
2014, 95 000 km
Belgjikë, Handzame
1 850 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8/C22.5, 2014
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8A/C22.5
Mercedes-Benz F-8A/C22.5
2014, 616 299 km
Belgjikë, Handzame
1 250 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8A/C22.5, 2014
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8/C22.5
Mercedes-Benz F-8/C22.5
2015, 412 000 km
Belgjikë, Handzame
1 350 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8/C22.5, 2015
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8A/C22.5
Mercedes-Benz F-8A/C22.5
2013, 577 095 km
Belgjikë, Handzame
950 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-8A/C22.5, 2013
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-7.5/C22.5
Mercedes-Benz F-7.5/C22.5
2013, 413 000 km
Belgjikë, Handzame
1 750 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-7.5/C22.5, 2013
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-7.5/C22.5
Mercedes-Benz F-7.5/C22.5
2013, 280 000 km
Belgjikë, Handzame
1 750 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-7.5/C22.5, 2013
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-7.5/C22.5
Mercedes-Benz F-7.5/C22.5
2017, 32 370 km
Belgjikë, Handzame
1 450 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz F-7.5/C22.5, 2017
Aksi i përparmë Mercedes-Benz VL2/22DC-4.1
Mercedes-Benz VL2/22DC-4.1
2011, 301 000 km
Belgjikë, Handzame
1 200 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz VL2/22DC-4.1, 2011
Aksi i përparmë Mercedes-Benz MERCEDES VL1/11C-2.3
Mercedes-Benz MERCEDES VL1/11C-2.3
2007, 47 296 km
Belgjikë, Handzame
850 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz MERCEDES VL1/11C-2.3, 2007
Aksi i përparmë Mercedes-Benz MERCEDES VL1/11C-2.3
Mercedes-Benz MERCEDES VL1/11C-2.3
2003, 37 043 km
Belgjikë, Handzame
950 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz MERCEDES VL1/11C-2.3, 2003
Aksi i përparmë Mercedes-Benz VL5/21DC-9
Mercedes-Benz VL5/21DC-9
2002, 133 000 km
Belgjikë, Handzame
950 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz VL5/21DC-9, 2002
Aksi i përparmë Mercedes-Benz VL 1/11 C-2.3
Mercedes-Benz VL 1/11 C-2.3
2007, 53 102 km
Belgjikë, Handzame
950 EUR
Aksi i përparmë Mercedes-Benz VL 1/11 C-2.3, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.