Bosht dhe pjesë këmbimi për kamioni Iveco REAR AXEL 7189394 - 3.21 RATIOL

Online: 1m 6d

Marka IVECO
Viti i prodhimit 2008
Vendndodhja Danimarkë, Dänemark
Telefoni +45 - 55 96...

Shitësi
K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer
K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer Danimarkë
I besueshëm
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
05:36
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Bosht dhe pjesë këmbimi Iveco TRAKKER 6X4 DIFFS / BACKEND / 4.23 RATIOL
Iveco TRAKKER 6X4 DIFFS / BACKEND / 4.23 RATIOL
2009
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi Iveco TRAKKER 6X4 DIFFS / BACKEND / 4.23 RATIOL, 2009
Bosht dhe pjesë këmbimi Iveco REARAXEL EUROCARGO 42559300 + DIFF 3.73 7188905
Iveco REARAXEL EUROCARGO 42559300 + DIFF 3.73 7188905
2008
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi Iveco REARAXEL EUROCARGO 42559300 + DIFF 3.73 7188905, 2008
Bosht dhe pjesë këmbimi Mercedes-Benz HL7 / 050 DSC 11,5 - RATIOL 27:18
Mercedes-Benz HL7 / 050 DSC 11,5 - RATIOL 27:18
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi Mercedes-Benz HL7 / 050 DSC 11,5 - RATIOL 27:18
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HY-1350 - 37:9 - 4.111 RATIOL (P/N: 81.35010-6259)
MAN HY-1350 - 37:9 - 4.111 RATIOL (P/N: 81.35010-6259)
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HY-1350 - 37:9 - 4.111 RATIOL (P/N: 81.35010-6259)
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HY-1350-09 AXEL CASE (81.35401-5800)
MAN HY-1350-09 AXEL CASE (81.35401-5800)
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HY-1350-09 AXEL CASE (81.35401-5800)
Bosht dhe pjesë këmbimi DAF BANJO 1347 AXEL HOUSING (P/N: 1657593)
DAF BANJO 1347 AXEL HOUSING (P/N: 1657593)
2010
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi DAF BANJO 1347 AXEL HOUSING (P/N: 1657593), 2010
Bosht dhe pjesë këmbimi SCANIA RB660 3.07 / 3.42 / 3.80
SCANIA RB660 3.07 / 3.42 / 3.80
2008
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi SCANIA RB660 3.07 / 3.42 / 3.80, 2008
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HPD-13/1682 - 4.00 / 1,333 28:21
MAN HPD-13/1682 - 4.00 / 1,333 28:21
2008
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HPD-13/1682 - 4.00 / 1,333 28:21, 2008
Bosht dhe pjesë këmbimi Volvo RS1228C AXEL CASE 21312456 / BUS 8900
Volvo RS1228C AXEL CASE 21312456 / BUS 8900
2012
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi Volvo RS1228C AXEL CASE 21312456 / BUS 8900, 2012
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HYD-1370-04 AXEL CASE P/N: 81.35401-5801
MAN HYD-1370-04 AXEL CASE P/N: 81.35401-5801
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi MAN HYD-1370-04 AXEL CASE P/N: 81.35401-5801
Bosht dhe pjesë këmbimi SCANIA RBP735 - 3.67 / 3.93 / 4.22
SCANIA RBP735 - 3.67 / 3.93 / 4.22
2008
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi SCANIA RBP735 - 3.67 / 3.93 / 4.22, 2008
Bosht dhe pjesë këmbimi VOLVO RT2610HV - 3.61
VOLVO RT2610HV - 3.61
2008
Danimarkë, Tappernøje
Bosht dhe pjesë këmbimi VOLVO RT2610HV - 3.61, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.