Bucelë rrote për kamioni DT SPARE PARTS wiellager 0029807202

Online: 2m 19d

ID BP0767855
OEM 0029807202, 002 980 7202, 013 981 2205, 013 981 2305, 013 981 9805
Gjatësia 170 mm
Gjerësia 140 mm
Lartësia 90 mm
Vendndodhja Holandë, Veghel
Telefoni 0031 41...
241 EUR
241
EUR
  • 29 835 ALL
  • 281 USD

Shitësi
BAS Parts
BAS Parts Holandë
I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
00:12
241
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.