Bucelë rrote për kamioni DT SPARE PARTS wiellager 81934200344

Online: 2m 20d

ID BP0761855
OEM 81934200344, 81.93420.0344, 81.93420.0354
Gjatësia 170 mm
Gjerësia 140 mm
Lartësia 120 mm
Vendndodhja Holandë, Veghel
Telefoni 0031 41...
183 EUR
183
EUR
  • 22 655 ALL
  • 214 USD

Shitësi
BAS Parts
BAS Parts Holandë
I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:03
183
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.