Bucelë rrote për kamioni VOLVO

Online: 1m 30d

Marka VOLVO
Për modele VOLVO FM4
OEM 21024176, 85111789
Vendndodhja Poloni, Kielce

Shitësi
IMEXPO Sp. z o.o.
IMEXPO Sp. z o.o. Poloni
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:59
Personat e kontaktit
Karol
English, Polski
Rekan
العربية, English, Türkçe
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.