Friksion dhe pjesë këmbimi -Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Friksion dhe pjesë këmbimi

1609
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 81
Kërko fotografi të disponueshme

Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni Scania Clutch 2675343

2013I pershtatshem per modele: R410Zëvendëson OEM: 2675343, 1479575, 1499769, 1538455, 2077903, 2085863, 2113295, 2302250, 2399800, 1479574, 1547163, 1854205, 1914989, 2023015, 2163969, 2302254, 2455882, 2568869, 2568925, 2668020
Estoni, Tartu linn
Botuar: 1dNumri i referencës 67949

150EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 15 548 ALL
 • ≈ 162 USD
2013I pershtatshem per modele: R410Zëvendëson OEM: 2675343, 1479575, 1499769, 1538455, 2077903, 2085863, 2113295, 2302250, 2399800, 1479574, 1547163, 1854205, 1914989, 2023015, 2163969, 2302254, 2455882, 2568869, 2568925, 2668020
Estoni, Tartu linn
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi Sachs 3151000144

E re
Poloni, Kojszówka
Botuar: 1dNumri i referencës 19ki75j
Pyet për çmimin
E re
Poloni, Kojszówka
Kontakto shitësin
DAF XF95, XF105 (2001-2014) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 1
DAF XF95, XF105 (2001-2014) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 2
DAF XF95, XF105 (2001-2014) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 3
DAF XF95, XF105 (2001-2014) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 4

Friksion dhe pjesë këmbimi DAF XF95, XF105 (2001-2014)

2007I pershtatshem per modele: 2525 XF95, XF105 (2001-2014)Zëvendëson OEM: 1917956 1897867 1938762 1447248
Estoni, Tallinn
Botuar: 1dNumri i referencës 1816330

246EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 25 500 ALL
 • ≈ 266 USD
2007I pershtatshem per modele: 2525 XF95, XF105 (2001-2014)Zëvendëson OEM: 1917956 1897867 1938762 1447248
Estoni, Tallinn
Kontakto shitësin
DAF LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 1
DAF LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 2
DAF LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 3
DAF LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 4
DAF LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Friksion dhe pjesë këmbimi DAF LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-)

2004I pershtatshem per modele: 2525 LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-)Zëvendëson OEM: 1402553 1705794
Estoni, Tallinn
Botuar: 1dNumri i referencës 1864369

123EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 12 750 ALL
 • ≈ 133 USD
2004I pershtatshem per modele: 2525 LF45, LF55, LF180, CF65, CF75, CF85 (2001-)Zëvendëson OEM: 1402553 1705794
Estoni, Tallinn
Kontakto shitësin
Lato volano E101033 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 1

Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi Lato volano E101033

Poloni, Kojszówka
Botuar: 4dNumri i referencës 1c138kb
Pyet për çmimin
Poloni, Kojszówka
Kontakto shitësin
O&K E101033 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 1

Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi O&K E101033

Poloni, Kojszówka
Botuar: 4dNumri i referencës 1c13jgj
Pyet për çmimin
Poloni, Kojszówka
Kontakto shitësin
WABCO 9701500080 FUSO (MITSUBISHI)MX912186 MERCEDES-BENZA0002501562 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
WABCO 9701500080 FUSO (MITSUBISHI)MX912186 MERCEDES-BENZA0002501562 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
WABCO 9701500080 FUSO (MITSUBISHI)MX912186 MERCEDES-BENZA0002501562 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3

Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni WABCO 9701500080 FUSO (MITSUBISHI)MX912186 MERCEDES-BENZA0002501562

E reI pershtatshem per modele: FUSO (MITSUBISHI)MX912186 MERCEDES-BENZA0002501562 BrandWABCO Original Part typePremium original quality Calculated Volume (dm³)7.983 CommentsSame as 9701500010 but with stronger internal spring force Distance between holes44x150 mm Electrical connectionBayonet DIN 72585 A1-7.1 & Bayonet DIN 72585 A1-2.1 Max. operating pressure8.5 bar Mounting2x Ø 11 mm Output force7000 N Port thread 1M16 x 1.5 Product categoryDevice Protection classIP 67 Rated current connector1.5 A Rated current sensor (A)0.09 A Rated current solenoid valve (A)1.60 A Stroke69.5 mm Technical specificationOE specification Temperature range-30°C to +90°C Voltage12/24 V Size (mm x mm x mm)360 x 154 x 144 UPC193133374879 Weight (kg)3.995 Weight (lb)8.8075
Rumani, Arad
Botuar: 4d

500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 51 829 ALL
 • ≈ 542 USD
E reI pershtatshem per modele: FUSO (MITSUBISHI)MX912186 MERCEDES-BENZA0002501562 BrandWABCO Original Part typePremium original quality Calculated Volume (dm³)7.983 CommentsSame as 9701500010 but with stronger internal spring force Distance between holes44x150 mm Electrical connectionBayonet DIN 72585 A1-7.1 & Bayonet DIN 72585 A1-2.1 Max. operating pressure8.5 bar Mounting2x Ø 11 mm Output force7000 N Port thread 1M16 x 1.5 Product categoryDevice Protection classIP 67 Rated current connector1.5 A Rated current sensor (A)0.09 A Rated current solenoid valve (A)1.60 A Stroke69.5 mm Technical specificationOE specification Temperature range-30°C to +90°C Voltage12/24 V Size (mm x mm x mm)360 x 154 x 144 UPC193133374879 Weight (kg)3.995 Weight (lb)8.8075
Rumani, Arad
Kontakto shitësin
DAF Gearbox housing midden 2268906 - Specidisk freksioni për Kamioni: foto 1
DAF Gearbox housing midden 2268906 - Specidisk freksioni për Kamioni: foto 2
DAF Gearbox housing midden 2268906 - Specidisk freksioni për Kamioni: foto 3
DAF Gearbox housing midden 2268906 - Specidisk freksioni për Kamioni: foto 4
DAF Gearbox housing midden 2268906 - Specidisk freksioni për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Specidisk freksioni për Kamioni DAF Gearbox housing midden 2268906

Zëvendëson OEM: 2268906
Holandë, Veghel
Botuar: 5dNumri i referencës BP0847745_YP

1 250EUR

 • ≈ 129 573 ALL
 • ≈ 1 355 USD
Zëvendëson OEM: 2268906
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
QINGDAO PROMISING CLUTCH ASSEMBLY FOR WHEEL LOADER ZL608 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 1
QINGDAO PROMISING CLUTCH ASSEMBLY FOR WHEEL LOADER ZL608 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 2

Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi QINGDAO PROMISING CLUTCH ASSEMBLY FOR WHEEL LOADER ZL608

E re2023I pershtatshem per modele: Clutch for Wheel Loader ZL608, Clutch Assembly for Loader with Changchai CZ2102 Engine, Clutch Assembly for China Loader, Clutch for China Loader, Clutch China Loader ZL06F, Clutch Assembly for China Loader ZL06F, Clutch Assembly for China Loader ZL608, Clutch for Wheel Loader, Clutch Assembly for Wheel Loader, Clutch for China Loader ZL608, Clutch Wheel Loader ZL06F, Clutch for China Wheel Loader ZL06F, Clutch for China Wheel Loader, Clutch for China Wheel Loader ZL608, Clutch Assembly for ChinZëvendëson OEM: CHANGCHAI CZ2102
Kinë, Qingdao
Botuar: 5d

85EUR

 • ≈ 8 811 ALL
 • ≈ 92 USD
E re2023I pershtatshem per modele: Clutch for Wheel Loader ZL608, Clutch Assembly for Loader with Changchai CZ2102 Engine, Clutch Assembly for China Loader, Clutch for China Loader, Clutch China Loader ZL06F, Clutch Assembly for China Loader ZL06F, Clutch Assembly for China Loader ZL608, Clutch for Wheel Loader, Clutch Assembly for Wheel Loader, Clutch for China Loader ZL608, Clutch Wheel Loader ZL06F, Clutch for China Wheel Loader ZL06F, Clutch for China Wheel Loader, Clutch for China Wheel Loader ZL608, Clutch Assembly for ChinZëvendëson OEM: CHANGCHAI CZ2102
Kinë, Qingdao
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 1
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 2
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 3
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 4
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Friksion dhe pjesë këmbimi Scania R-series (01.04-)

2013I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)Zëvendëson OEM: 2290706 2392193 2441305 24505081337998 km
Estoni, Tallinn
Botuar: 6dNumri i referencës 1906663

689EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 71 421 ALL
 • ≈ 746 USD
2013I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)Zëvendëson OEM: 2290706 2392193 2441305 24505081337998 km
Estoni, Tallinn
Kontakto shitësin
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 1
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 2
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 3
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 4
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Friksion dhe pjesë këmbimi Scania R-series (01.04-)

2012I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)Zëvendëson OEM: 2290706 2392193 2441305 24505081258536 km
Estoni, Tallinn
Botuar: 6dNumri i referencës 1905765

689EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 71 421 ALL
 • ≈ 746 USD
2012I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)Zëvendëson OEM: 2290706 2392193 2441305 24505081258536 km
Estoni, Tallinn
Kontakto shitësin
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 1
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 2
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 3
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 4
Scania R-series (01.04-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Friksion dhe pjesë këmbimi Scania R-series (01.04-)

2012I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)Zëvendëson OEM: 2290706 2392193 2441305 24505081090187 km
Estoni, Tallinn
Botuar: 6dNumri i referencës 1905824

689EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 71 421 ALL
 • ≈ 746 USD
2012I pershtatshem per modele: 2742 K,N,F-series bus (2006-)Zëvendëson OEM: 2290706 2392193 2441305 24505081090187 km
Estoni, Tallinn
Kontakto shitësin
Wabco XF106 (01.14-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 1
Wabco XF106 (01.14-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 2
Wabco XF106 (01.14-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 3
Wabco XF106 (01.14-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 4
Wabco XF106 (01.14-) - Friksion dhe pjesë këmbimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Friksion dhe pjesë këmbimi Wabco XF106 (01.14-)

2014I pershtatshem per modele: 2525 XF106 (2014-)Zëvendëson OEM: 1931458990000 km
Estoni, Tallinn
Botuar: 6dNumri i referencës 1906439
Pyet për çmimin
2014I pershtatshem per modele: 2525 XF106 (2014-)Zëvendëson OEM: 1931458990000 km
Estoni, Tallinn
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni Mercedes-Benz Clutch A0242502501

2008I pershtatshem per modele: ACTROS 1832LZëvendëson OEM: A0242502501, A0242502601, A0212509901
Estoni, Tartu linn
Botuar: 8dNumri i referencës 67576

150EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 15 548 ALL
 • ≈ 162 USD
2008I pershtatshem per modele: ACTROS 1832LZëvendëson OEM: A0242502501, A0242502601, A0212509901
Estoni, Tartu linn
Kontakto shitësin
MAN Occ koppelingscilinder MAN - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
MAN Occ koppelingscilinder MAN - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
MAN Occ koppelingscilinder MAN - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
MAN Occ koppelingscilinder MAN - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4
MAN Occ koppelingscilinder MAN - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni MAN Occ koppelingscilinder MAN

2014Zëvendëson OEM: 81307166111;K013727
Belgjikë, Bree
Botuar: 8dNumri i referencës G055010004

225EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 23 323 ALL
 • ≈ 243 USD
2014Zëvendëson OEM: 81307166111;K013727
Belgjikë, Bree
Kontakto shitësin
VOLVO Clutch housing 21671429 - Specidisk freksioni për Kamioni: foto 1
VOLVO Clutch housing 21671429 - Specidisk freksioni për Kamioni: foto 2

Specidisk freksioni për Kamioni VOLVO Clutch housing 21671429

Zëvendëson OEM: 21671429, 21621995, 21226321, 21103393, 20497836, 21679941, 21982721, 22538397, 23003679, 21497776
Holandë, Veghel
Botuar: 9dNumri i referencës BP0038136_UP

350EUR

 • ≈ 36 280 ALL
 • ≈ 379 USD
Zëvendëson OEM: 21671429, 21621995, 21226321, 21103393, 20497836, 21679941, 21982721, 22538397, 23003679, 21497776
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
Scania Clutch control 1513717 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
Scania Clutch control 1513717 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
Scania Clutch control 1513717 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
Scania Clutch control 1513717 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4
Scania Clutch control 1513717 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni Scania Clutch control 1513717

2001I pershtatshem per modele: P94Zëvendëson OEM: 1513717, 1367453, 1421186, 1454590, 513717, 1469161
Estoni, Tartu linn
Botuar: 9dNumri i referencës 44722

50EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 182 ALL
 • ≈ 54 USD
2001I pershtatshem per modele: P94Zëvendëson OEM: 1513717, 1367453, 1421186, 1454590, 513717, 1469161
Estoni, Tartu linn
Kontakto shitësin
Massey Ferguson LB190 Clutch - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri bujqësore: foto 1
Massey Ferguson LB190 Clutch - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri bujqësore: foto 2
Massey Ferguson LB190 Clutch - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri bujqësore: foto 3
Massey Ferguson LB190 Clutch - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri bujqësore: foto 4
Massey Ferguson LB190 Clutch - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri bujqësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)
Pyet për çmimin
Danimarkë
Kontakto shitësin
Nn 18/40/100 - Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi: foto 1

Friksion dhe pjesë këmbimi për Makineri ndërtimi Nn 18/40/100

Poloni, Kojszówka
Botuar: 12dNumri i referencës 174o4cs
Pyet për çmimin
Poloni, Kojszówka
Kontakto shitësin
DAF XF 106 DOCISK +TARCZA - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
DAF XF 106 DOCISK +TARCZA - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
DAF XF 106 DOCISK +TARCZA - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
DAF XF 106 DOCISK +TARCZA - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4
DAF XF 106 DOCISK +TARCZA - Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Friksion dhe pjesë këmbimi për Kamioni DAF XF 106 DOCISK +TARCZA

Zëvendëson OEM: 1665428 / 2136186, 1665428 / 2136186
Poloni
Botuar: 12d

250EUR

 • ≈ 25 914 ALL
 • ≈ 271 USD
Zëvendëson OEM: 1665428 / 2136186, 1665428 / 2136186
Poloni
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 81
1 / 81
T1 new listing page - Friksion dhe pjesë këmbimi
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.