New GHH RAND CS 1050 IC Kompresori i ajrit të frenave në shitje, ID: 6809756
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: New GHH RAND CS 1050 IC

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 GHH RAND SV120  SCANIA truck - Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni

I pershtatshem per modele: SCANIA truck

Botuar: 2m 16d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1
Danimarkë
Ingersoll Rand DRUM XK 18 /RTI AH C-Max 3 / RTI CS 85 IN STOCK - Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni
camera_alt 9
Pyet për çmimin

Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni

2017

Botuar: 15d

Combo Sales B.V.

4
Holandë
Ingersoll Rand Drum XK 18 1100 cub / Koeler / New 0 hours - Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni

Botuar: 2m 14d

Combo Sales B.V.

4
Holandë
 Case cs [CZĘŚCI] - Pjesët e frenave për Makineri bujqësore
camera_alt 8
Pyet për çmimin

Pjesët e frenave për Makineri bujqësore

Botuar: 1v 2m

PHU Karetina Agnieszka Wilczyńska

2
Poloni
 Case CS Carraro 20.25s - Pjesët e frenave për Makineri bujqësore
camera_alt 8
Pyet për çmimin

Pjesët e frenave për Makineri bujqësore

Botuar: 2v 3m

PHU Karetina Agnieszka Wilczyńska

2
Poloni
Ingersoll Rand Drum XK 18 1100 cub / Koeler / 2013 - Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni

2013

Botuar: 15d

Combo Sales B.V.

4
Holandë
Ingersoll Rand Drum XK 18 1100 cub / Koeler / 2017 - Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni

2017

Botuar: 15d

Combo Sales B.V.

4
Holandë
Ingersoll Rand Drum XK 18 1100 cub / Koeler / set 2020 - Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni

2020

Botuar: 7d

Combo Sales B.V.

4
Holandë
Ingersoll Rand Moevex Typhon 2 DDIC 1130 m3/hr + Koeler 2018 - Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni
camera_alt 7
6 500 EUR

Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni

2018

Botuar: 7d

Combo Sales B.V.

4
Holandë
 New - Pjesët e frenave për Kamioni
camera_alt 1
Pyet për çmimin

Pjesët e frenave për Kamioni

E re
I pershtatshem per modele: DAF
Zëvendëson OEM: K075169 ELA1000 1973210 K079158, ZEL2100 K079158, AE6000, K075170 1973216 1913300, 1973210 zzgl. 200,00€ Pfand

Botuar: 6m 27d

Pak-Sel

1
Gjermani
 New DAF  truck - Pjesët e frenave për Kamioni
camera_alt 3
261 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pjesët e frenave për Kamioni

E re
I pershtatshem per modele: truck
Zëvendëson OEM: 1738766 1607426 1612059 2107992 K014980N52 LA8147

Botuar: 11m 7d

EUROGRAVIS NEDERLAND

6
Holandë
 New DAF  truck - Pjesët e frenave për Kamioni
camera_alt 4
250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pjesët e frenave për Kamioni

E re
I pershtatshem per modele: truck
Zëvendëson OEM: 1686001 1360929 1686001 9254811500

Botuar: 11m 7d

EUROGRAVIS NEDERLAND

6
Holandë

Kompresori i ajrit të frenave i ri për Kamioni New GHH RAND CS 1050 IC

Botuar: 4m 31d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni i ri New  GHH RAND CS 1050 IC: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Kompresori i ajrit të frenave për Kamioni i ri New  GHH RAND CS 1050 IC: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 4m 31d

SHITUR

13 404EUR

 • ≈ 1 422 968 ALL
 • ≈ 14 259 USD

19 Maj 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: New GHH RAND CS 1050 IC

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
I pershtatshem per modele

GHH RAND CS 1050 IC
Zëvendëson OEM

GHH CS 1050R IC 3
E re

Gjendja

e re
Vendndodhja

Poland, Goświnowice
Më shumë informacion

Gwarancja 2 lata!!

Agregaty sprężarkowe SILU linii „Standard Solution”

dostarczają bezolejowe sprężone powietrza do

pneumatycznego transportu różnorodnych materiałów

sypkich. Obojętnie grubo- lub drobnoziarniste, drobne czy

też w postaci pyłów – nasze agregaty przekonują długa

wytrzymałością i jakością, cichą pracą oraz możliwością

różnorodnego zastosowania.

Wydajność maksymalna 1000m3/h

Obroty maksymalne 1000-2000/min

cisnienie robocze 2,5 bar

SHITUR

13 404EUR

 • ≈ 1 422 968 ALL
 • ≈ 14 259 USD

19 Maj 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: New GHH RAND CS 1050 IC

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Spare parts
t1 test archive - EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT