Kompresori i ajrit të frenave për kamioni i ri New GHH RAND CS 1050 IC

picture_as_pdf

12 000 EUR

Tipi

Kompresori i ajrit të frenave për kamioni i ri

Shteti

Poloni

Telefoni

+486021771......

Botuar: 21d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
I pershtatshem per modeleGHH RAND CS 1050 IC
Zëvendëson OEMGHH CS 1050R IC 3
E re
Gjendjae re
Përshkrimi

Gwarancja 2 lata!!

Agregaty sprężarkowe SILU linii „Standard Solution”

dostarczają bezolejowe sprężone powietrza do

pneumatycznego transportu różnorodnych materiałów

sypkich. Obojętnie grubo- lub drobnoziarniste, drobne czy

też w postaci pyłów – nasze agregaty przekonują długa

wytrzymałością i jakością, cichą pracą oraz możliwością

różnorodnego zastosowania.

Wydajność maksymalna 1000m3/h

Obroty maksymalne 1000-2000/min

cisnienie robocze 2,5 bar

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

location_on

Poland, Goświnowice

phone_iphone
access_time

Ora lokale e shitësit — 19:18

Personat e kontaktit
Tomasz

Tomasz

English

+48 512380...

Rynek polski

Rynek polski

Polski

602177102...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

t1 test unit Pjesë këmbimi

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.