Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi -Truck1 Shqipëri

Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi

7358
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 368
Volvo FH (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 1
Volvo FH (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 2
Volvo FH (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 3
Volvo FH (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 4
Volvo FH (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)
TOP

Volvo FH (01.12-)

Kutia e marsheve
2016I pershtatshem per modele: 2819 FH, FM, FMX-4 series (2013-)Zëvendëson OEM: 3190717 85001806 85002138 850081911740 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1764278

3 250EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 325 802 ALL
 • ≈ 3 538 USD
2016I pershtatshem per modele: 2819 FH, FM, FMX-4 series (2013-)Zëvendëson OEM: 3190717 85001806 85002138 850081911740 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 1
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 2
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 3
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 4
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)
TOP

Allison FE (01.13-)

Kutia e marsheve
2016I pershtatshem per modele: 2819 FL, FE (2013-)Zëvendëson OEM: 22492870199418 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1881630

4 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 400 988 ALL
 • ≈ 4 354 USD
2016I pershtatshem per modele: 2819 FL, FE (2013-)Zëvendëson OEM: 22492870199418 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Scania Caixa de Velocidades Principal GR801 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1
Scania Caixa de Velocidades Principal GR801 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 2
Scania Caixa de Velocidades Principal GR801 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 3

Scania Caixa de Velocidades Principal GR801

Kutia e marsheve për Kamioni
Zëvendëson OEM: DS04118
Portugali, Zona Industrial Casal Cego Rua José Silva Nico Apart. 113 Marrazes 2416-902
Botuar: 8orëNumri i referencës 571682-REC

2 750EUR

 • ≈ 275 679 ALL
 • ≈ 2 993 USD
Zëvendëson OEM: DS04118
Portugali, Zona Industrial Casal Cego Rua José Silva Nico Apart. 113 Marrazes 2416-902
ZF 16 16-151 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1
ZF 16 16-151 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 2
ZF 16 16-151 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 3
ZF 16 16-151 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 4

ZF 16 16-151

Kutia e marsheve për Kamioni
2005I pershtatshem per modele: renault daf man
Poloni, ul. Wiolinowa 12, Głogów Małopolski 36-060, woj. podkarpackie, POLSKA
Botuar: 9orë 25min
Pyet për çmimin
2005I pershtatshem per modele: renault daf man
Poloni, ul. Wiolinowa 12, Głogów Małopolski 36-060, woj. podkarpackie, POLSKA
Kontakto shitësin
DAF - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1

DAF

Kutia e marsheve për Kamioni
I pershtatshem per modele: DAF1 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 11orë 51minNumri i referencës G1780-150791
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: DAF1 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros MP4 - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1

Mercedes-Benz Actros MP4

Kutia e marsheve për Kamioni
2021I pershtatshem per modele: Mercedes Actros MP4390000 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 11orë 51minNumri i referencës G0945-150546
Pyet për çmimin
2021I pershtatshem per modele: Mercedes Actros MP4390000 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Renault - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1

Renault

Kutia e marsheve për Kamioni
I pershtatshem per modele: Renault1 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 11orë 51minNumri i referencës G2020-150793
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: Renault1 km
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1

Mercedes-Benz

Kutia e marsheve për Kamioni
I pershtatshem per modele: MercedesZëvendëson OEM: A9612607063
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Botuar: 11orë 51minNumri i referencës BP0802276_UP-150709
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: MercedesZëvendëson OEM: A9612607063
Holandë, Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Kontakto shitësin
8K01152 0R-4008  Caterpillar 769C haul - Kutia e marsheve për Shkarkues i palëvizshëm: foto 1
8K01152 0R-4008  Caterpillar 769C haul - Kutia e marsheve për Shkarkues i palëvizshëm: foto 2
8K01152 0R-4008  Caterpillar 769C haul - Kutia e marsheve për Shkarkues i palëvizshëm: foto 3

8K01152 0R-4008 Caterpillar 769C haul

Kutia e marsheve për Shkarkues i palëvizshëm
I pershtatshem per modele: Caterpillar 769C haulZëvendëson OEM: 0R-4008
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Botuar: 17orëNumri i referencës 313864

1 545EUR

Ankandi
 • ≈ 154 881 ALL
 • ≈ 1 682 USD
I pershtatshem per modele: Caterpillar 769C haulZëvendëson OEM: 0R-4008
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Kontakto shitësin
Volvo Käigukast ZTO1109 ZTO1109 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
Volvo Käigukast ZTO1109 ZTO1109 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
Volvo Käigukast ZTO1109 ZTO1109 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
Volvo Käigukast ZTO1109 ZTO1109 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4
Volvo Käigukast ZTO1109 ZTO1109 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Volvo Käigukast ZTO1109 ZTO1109

Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni
2008I pershtatshem per modele: FE-280Zëvendëson OEM: ZTO1109
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 17orë 15minNumri i referencës 75735

2 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 250 617 ALL
 • ≈ 2 721 USD
2008I pershtatshem per modele: FE-280Zëvendëson OEM: ZTO1109
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo Gearbox 3190717 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 1
Volvo Gearbox 3190717 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 2
Volvo Gearbox 3190717 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 3
Volvo Gearbox 3190717 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 4
Volvo Gearbox 3190717 - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Volvo Gearbox 3190717

Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për Kamioni
2014I pershtatshem per modele: FH 4Zëvendëson OEM: 3190717
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Botuar: 17orë 16minNumri i referencës 75752

4 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 400 988 ALL
 • ≈ 4 354 USD
2014I pershtatshem per modele: FH 4Zëvendëson OEM: 3190717
Estoni, Pärna 19, 60512, Tartumaa, Kõrveküla, Estonia
Kontakto shitësin
Iveco Occ versnellingsbak 16S151 Iveco - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 1
Iveco Occ versnellingsbak 16S151 Iveco - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 2
Iveco Occ versnellingsbak 16S151 Iveco - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 3
Iveco Occ versnellingsbak 16S151 Iveco - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 4
Iveco Occ versnellingsbak 16S151 Iveco - Kutia e marsheve për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Iveco Occ versnellingsbak 16S151 Iveco

Kutia e marsheve për Kamioni
2000Zëvendëson OEM: 8851700, 16s151s, 1315051323
Belgjikë, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Botuar: 19orë 1minNumri i referencës N113003019

1 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 150 370 ALL
 • ≈ 1 633 USD
2000Zëvendëson OEM: 8851700, 16s151s, 1315051323
Belgjikë, Industrieterrein kanaal-Noord 1157, 3960 Bree, Belgium
Kontakto shitësin
TWIN DISC 8FLWB-1605 - Kutia e marsheve: foto 1
TWIN DISC 8FLWB-1605 - Kutia e marsheve: foto 2
TWIN DISC 8FLWB-1605 - Kutia e marsheve: foto 3

TWIN DISC 8FLWB-1605

Kutia e marsheve
Holandë, Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Botuar: 1dNumri i referencës 251266
Pyet për çmimin
Holandë, Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Kontakto shitësin
TWIN DISC 8FLWB-1605 - Kutia e marsheve: foto 1
TWIN DISC 8FLWB-1605 - Kutia e marsheve: foto 2
TWIN DISC 8FLWB-1605 - Kutia e marsheve: foto 3

TWIN DISC 8FLWB-1605

Kutia e marsheve
Holandë, Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Botuar: 1dNumri i referencës 251265
Pyet për çmimin
Holandë, Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Kontakto shitësin
Scania R-Series (01.16-) - Kutia e marsheve: foto 1
Scania R-Series (01.16-) - Kutia e marsheve: foto 2
Scania R-Series (01.16-) - Kutia e marsheve: foto 3
Scania R-Series (01.16-) - Kutia e marsheve: foto 4
Scania R-Series (01.16-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
TOP

Scania R-Series (01.16-)

Kutia e marsheve
2021I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)Zëvendëson OEM: 2475808 576477 2610167 574877404027 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1939802

5 902EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 591 657 ALL
 • ≈ 6 425 USD
2021I pershtatshem per modele: 2742 R-Series (01.16-)Zëvendëson OEM: 2475808 576477 2610167 574877404027 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo VOLVO,VOITH TURBO B12M (01.99-) - Kutia e marsheve: foto 1
Volvo VOLVO,VOITH TURBO B12M (01.99-) - Kutia e marsheve: foto 2
Volvo VOLVO,VOITH TURBO B12M (01.99-) - Kutia e marsheve: foto 3
Volvo VOLVO,VOITH TURBO B12M (01.99-) - Kutia e marsheve: foto 4
Volvo VOLVO,VOITH TURBO B12M (01.99-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)
TOP

Volvo VOLVO,VOITH TURBO B12M (01.99-)

Kutia e marsheve
2003I pershtatshem per modele: 2819 B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)Zëvendëson OEM: 85001195 3190163 3190502 1673728
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1795384

2 951EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 295 828 ALL
 • ≈ 3 212 USD
2003I pershtatshem per modele: 2819 B6, B7, B9, B10, B12 bus (1978-2011)Zëvendëson OEM: 85001195 3190163 3190502 1673728
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 1
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 2
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 3
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 4
Allison FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)
TOP

Allison FE (01.13-)

Kutia e marsheve
2016I pershtatshem per modele: 2819 FL, FE (2013-)Zëvendëson OEM: 22492870199418 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1881630

4 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 400 988 ALL
 • ≈ 4 354 USD
2016I pershtatshem per modele: 2819 FL, FE (2013-)Zëvendëson OEM: 22492870199418 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 1
Volvo FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 2
Volvo FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 3
Volvo FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 4
Volvo FE (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
TOP

Volvo FE (01.13-)

Kutia e marsheve
2020I pershtatshem per modele: 2819 FL, FE (2013-)Zëvendëson OEM: 60151005 85022597 85028597191915 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1878655

6 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 601 482 ALL
 • ≈ 6 532 USD
2020I pershtatshem per modele: 2819 FL, FE (2013-)Zëvendëson OEM: 60151005 85022597 85028597191915 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Volvo FH16 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 1
Volvo FH16 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 2
Volvo FH16 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 3
Volvo FH16 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 4
Volvo FH16 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)
TOP

Volvo FH16 (01.12-)

Kutia e marsheve
2014I pershtatshem per modele: 2819 FH12, FH16, NH12, FH, VNL780 (1993-2014)Zëvendëson OEM: 3190874 85002008951337 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1839675

5 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 501 235 ALL
 • ≈ 5 443 USD
2014I pershtatshem per modele: 2819 FH12, FH16, NH12, FH, VNL780 (1993-2014)Zëvendëson OEM: 3190874 85002008951337 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Daimler Actros MP2/MP3 2544 (01.02-) - Kutia e marsheve: foto 1
Daimler Actros MP2/MP3 2544 (01.02-) - Kutia e marsheve: foto 2
Daimler Actros MP2/MP3 2544 (01.02-) - Kutia e marsheve: foto 3
Daimler Actros MP2/MP3 2544 (01.02-) - Kutia e marsheve: foto 4
Daimler Actros MP2/MP3 2544 (01.02-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)
TOP

Daimler Actros MP2/MP3 2544 (01.02-)

Kutia e marsheve
2010I pershtatshem per modele: 2675 Actros, Axor MP1, MP2, MP3 (1996-2014)Zëvendëson OEM: 0012603600 A0012603600 930430169678646 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1932002

3 489EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 349 761 ALL
 • ≈ 3 798 USD
2010I pershtatshem per modele: 2675 Actros, Axor MP1, MP2, MP3 (1996-2014)Zëvendëson OEM: 0012603600 A0012603600 930430169678646 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ,DAIMLER AG Actros MP4 2551 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 1
Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ,DAIMLER AG Actros MP4 2551 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 2
Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ,DAIMLER AG Actros MP4 2551 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 3
Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ,DAIMLER AG Actros MP4 2551 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 4
Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ,DAIMLER AG Actros MP4 2551 (01.12-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
TOP

Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ,DAIMLER AG Actros MP4 2551 (01.12-)

Kutia e marsheve
2011I pershtatshem per modele: 2675 Actros MP4 Antos Arocs (2012-)Zëvendëson OEM: A0012603600 0012603600 715371G281070967 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1925001

4 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 400 988 ALL
 • ≈ 4 354 USD
2011I pershtatshem per modele: 2675 Actros MP4 Antos Arocs (2012-)Zëvendëson OEM: A0012603600 0012603600 715371G281070967 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Scania R-Series (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 1
Scania R-Series (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 2
Scania R-Series (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 3
Scania R-Series (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 4
Scania R-Series (01.13-) - Kutia e marsheve: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
TOP

Scania R-Series (01.13-)

Kutia e marsheve
2015I pershtatshem per modele: 2742 P,G,R,T-series (2004-2017)Zëvendëson OEM: 2292436 2151358 2444693 2785950876511 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Botuar: 1dNumri i referencës 1918167

5 498EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 551 158 ALL
 • ≈ 5 985 USD
2015I pershtatshem per modele: 2742 P,G,R,T-series (2004-2017)Zëvendëson OEM: 2292436 2151358 2444693 2785950876511 km
Estoni, Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 368
1 / 368
T1 new listing page - Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.