Kutitë e marsheve nga Holandë


1 991
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 100 1/100   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
DAF 12AS2131 TD Gearbox electronics 1913205 - kutia e marsheve
 4
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 1913205, 1959450, 1913205

Online: 5orë 16min

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0294743_UP-66033

DAF ZF 12AS2131 TD CF  Euro 6 DAF 12AS2131 TD Gearbox 1912141R - kutia e marsheve
 6
2 995 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2014
Zëvendëson OEM: 1912141R, 1912137
484 194 km

Online: 1d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000371-65801

RENAULT Renault AT2412E Optidrive T-Serie Renault AT2412E Optidrive Gearbox 7403190713 - kutia e marsheve
 5
3 395 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2014
Zëvendëson OEM: 7403190713, 7485001828
454 314 km

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000415-65680

RENAULT AT2412E Optidrive Gearbox electronics 7421911579 - kutia e marsheve
 3
750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 7421911579, 21911579, 21911579

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0235808_UP-65826

MERCEDES G211-12 KL Powershift 3 Gearbox electronics A 446 353 40 21 - kutia e marsheve
 2
750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: A 446 353 40 21, A 010 446 36 09, A0104463609

Online: 3d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0789394_UP-65791

MAN TGS 81.32004-6257/9257 TYPE: 12 AS 2130 TD M12 EURO 6 - kutia e marsheve
 6
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 81.32004-6257

Online: 3d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879260

Scania G450 2285952/2444692 TYPE: GRS905/R EURO 6 - kutia e marsheve
 7
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 2 285 952

Online: 3d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879257

MAN TGL 81.32004-6181/9181 TYPE: 6 S 800 TO - kutia e marsheve
 6
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 81.32004-6181

Online: 3d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879256

Iveco HIWAY 12 AS 2330 TD EURO 6 - kutia e marsheve
 6
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 5 801 960 669

Online: 3d

Schmidt Trucks B.V.

6

Holandë, Groesbeek

ID 2879255

ZF NEW ECOSPLIT 16S 2221 TD - kutia e marsheve
 7
2 250 EUR
Çmimi neto
Zëvendëson OEM: -

Online: 5d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 000743

Mercedes-Benz Versnellingsbak GO 210-6 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Online: 6d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 401330014

Liebherr Versnellingsbak 6 WG-200 - kutia e marsheve
 4
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: ZF nr: 4644 026 192

Online: 6d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 050030005

Mercedes-Benz Versnellingsbak G155-9 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Online: 6d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 400630003

Mercedes-Benz Versnellingsbak G85-6 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2007

Online: 6d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 400430034

Mercedes-Benz Versnellingsbak G211-12 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2012

Online: 6d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 400230012

Mercedes-Benz Schakelmodule G2181-12 MP4 - kutia e marsheve
 1
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

2017
Zëvendëson OEM: A 961 260 6463

Online: 6d

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 400730997

Aixam  - kutia e marsheve
 5
500 EUR
Ankandi

Online: 8d

Troostwijk Auctions

Holandë, Dorpsstraat 239, Assendelft , 1566 BA

ID 6870983

Onbekend  - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Online: 8d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID LEEG-17

Onbekend  - kutia e marsheve
 2
Pyet për çmimin

Online: 8d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID LEEG-16

VOLVO AT2412D I-Shift Gearbox electronics 20775878 - kutia e marsheve
 3
750 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

Zëvendëson OEM: 20775878, 7421314141, 7420817640, 7421484416, 21484416, 20817640, 21314141, 21484416, 21484416

Online: 9d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0002016_UP-65573

1 2 3 100   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.