Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5 Kutia e marsheve në shitje, ID: 5673066
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5

Kutia e marsheve i riOnbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5
E re|2023|All types
Kontakto shitësin

Kutia e marsheve i ri Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5

Botuar: 4m 20d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kutia e marsheve i ri Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5: foto 1
Kutia e marsheve i ri Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5: foto 2
Kutia e marsheve i ri Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5: foto 3
Kutia e marsheve i ri Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5: foto 4
Kutia e marsheve i ri Onbekend Voith 854-3E, 864-3E , 854-5, 864-5: foto 5
Ask for all available pictures

Botuar: 4m 20d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

voith Diwa
Viti i prodhimit

2023
Zëvendëson OEM

All types
E re

Gjendja

e re
Vendndodhja

Holandë, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Pjesë shtesë
garancia

Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Voith transmission

Our experience in this industry has allowed us to develop a transmission rebuild & maintenance program that is consistent with OEM expectations. Each component that goes through our program is thoroughly tested and inspected for defects in material, quality and workmanship. In every gearbox we remanufacture, we replace or rebuild for maximum durability as follows:

Rebuild Process:

REBUILT TORQUE CONVERTER

NEW CHARGING PUMP

NEW FRICTION & STEEL CLUTCH PLATES

NEW BUSHINGS

COMPLETE SEAL & GASKET KITS

NEW BEARINGS

SOLENOIDS

INDUCTIVE TRANSMITTER

NEW OILCOOLER

Standard Warranty: 12 months full warranty on replaced parts and workmanship.

Feel free to contact us with your transmission requirements, or any questions you may have.

All Pictures shown are for illustration purpose only.

More information

Year of manufacture: 2023

Part suitable for: buses

General condition: very good

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Warranty: 18 months

Type number: All types

Serial number: All types

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Holandë, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.
Ora lokale e shitësit:
23:32
5.0
3 komente
I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt