Voith 864-5 vol automatische versnellingsbak Kutia e marsheve në shitje, ID: 7888713
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Voith 864-5 vol automatische versnellingsbak

Kutia e marsheve i riVoith 864-5 vol automatische versnellingsbak
E re|2023|voith 864-5|864-5
Kontakto shitësin

Kutia e marsheve i ri Voith 864-5 vol automatische versnellingsbak

Botuar: 3m 18d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kutia e marsheve i ri Voith 864-5 vol automatische versnellingsbak: foto 1
Kutia e marsheve i ri Voith 864-5 vol automatische versnellingsbak: foto 2
Kutia e marsheve i ri Voith 864-5 vol automatische versnellingsbak: foto 3
Kutia e marsheve i ri Voith 864-5 vol automatische versnellingsbak: foto 4
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 18d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

864-5
I pershtatshem per modele

voith 864-5
Viti i prodhimit

2023
Zëvendëson OEM

864-5
E re

Gjendja

e re
Data e regjistrimit të parë

11.11.2023
Pesha neto

400 kg
Vendndodhja

Holandë, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Pjesë shtesë
garancia

Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Additional options and accessories

  • Intarder

Remarks

Voith transmission

Our experience in this industry has allowed us to develop a transmission rebuild & maintenance program that is consistent with OEM expectations. Each component that goes through our program is thoroughly tested and inspected for defects in material, quality and workmanship. In every gearbox we remanufacture, we replace or rebuild for maximum durability as follows:

Rebuild Process:

REBUILT TORQUE CONVERTER

NEW CHARGING PUMP

NEW FRICTION & STEEL CLUTCH PLATES

NEW BUSHINGS

COMPLETE SEAL & GASKET KITS

NEW BEARINGS

SOLENOIDS

INDUCTIVE TRANSMITTER

NEW OILCOOLER

Standard Warranty: 12 months full warranty on replaced parts and workmanship.

Feel free to contact us with your transmission requirements, or any questions you may have.

All Pictures shown are for illustration purpose only.

Weight: 400 kg

More information

Part suitable for: voith 864-5

General condition: very good

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Warranty: 18 months

Type number: 864-5

Serial number: 864-5

Please contact Rob van Haeften (+31648515242, info@trucktechrebuilt.nl) for more information

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Holandë, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.
Ora lokale e shitësit:
08:18
5.0
3 komente
I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt