Volvo PT1560 22518 22545 22649 Kutia e marsheve në shitje, ID: 5673038

Volvo PT1560 22518 22545 22649

Kutia e marsheve i riVolvo PT1560 22518 22545 22649
E re|2021|22518, 22545, 22649

Kutia e marsheve i ri Volvo PT1560 22518 22545 22649

Botuar: 2m 17d

PDF
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1560 22518 22545 22649: foto 1
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1560 22518 22545 22649: foto 2
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1560 22518 22545 22649: foto 3
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1560 22518 22545 22649: foto 4
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 17d

PDF
Marka

Numri i referencës

PT1560 oem 22518 22545 22649
Viti i prodhimit

2021
Zëvendëson OEM

22518, 22545, 22649
E re

Gjendja

e re
Vendndodhja

Holandë, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Pjesë shtesë
garancia

Më shumë informacion

Our experience in this industry has allowed us to develop a transmission rebuild & maintenance program that is consistent with OEM expectations. Each component that goes through our program is thoroughly tested and inspected for defects in material, quality and workmanship. In every gearbox we remanufacture, we replace or rebuild for maximum durability as follows:

Rebuild Process:

REBUILT TORQUE CONVERTER

NEW CHARGING PUMP

NEW FRICTION & STEEL CLUTCH PLATES

NEW BUSHINGS

COMPLETE SEAL & GASKET KITS

NEW BEARINGS

SOLENOIDS

INDUCTIVE TRANSMITTER

Standard Warranty: 18 months or 2000 hrs full warranty on replaced parts and workmanship.

Feel free to contact us with your transmission requirements, or any questions you may have.

A25D, A25E, A25F, A25F/G, A25G, A30 VOLVO BM, A30C, A30C VOLVO BM, A30D, A30E, A30F, A30F/G, A30G, A35, A35C, A35C VOLVO BM, A35D, A35E, A35E FS, A35F, A35F FS, A35F/G, A35F/G FS, A35G, A40, A40 VOLVO

All Pictures shown are for illustration purpose only.

More information

Year of manufacture: 2021

Part suitable for: machines

Damages: none

Warranty: 18 months

Type number: 22518, 22545, 22649

Serial number: A25 A30 A35 A40 (D) (E) (F)

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt