Kutia e marsheve për shkarkues teleskopik i ri Volvo PT1760, PT1761, PT1761 A, 165001, 11037935 11038035,

picture_as_pdf

Tipi

Kutia e marsheve për shkarkues teleskopik i ri

Viti

2022

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 648515......

Botuar: 1m 3d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
I pershtatshem per modeleA25, A30, A35
Viti i prodhimit2022
Zëvendëson OEM165001, 11037935, 11038035
E re
Gjendjae re
Pjesë shtesë
Garancia
Përshkrimi

Our experience in this industry has allowed us to develop a transmission rebuild & maintenance program that is consistent with OEM expectations. Each component that goes through our program is thoroughly tested and inspected for defects in material, quality and workmanship. In every gearbox we remanufacture, we replace or rebuild for maximum durability as follows: Rebuild Process: REBUILT TORQUE CONVERTER NEW CHARGING PUMP NEW FRICTION & STEEL CLUTCH PLATES NEW BUSHINGS COMPLETE SEAL & GASKET KITS NEW BEARINGS SOLENOIDS INDUCTIVE TRANSMITTER Standard Warranty: 18 months or 2000 hrs full warranty on replaced parts and workmanship. Feel free to contact us with your transmission requirements, or any questions you may have. A25D, A25E, A25F, A25F/G, A25G, A30 VOLVO BM, A30C, A30C VOLVO BM, A30D, A30E, A30F, A30F/G, A30G, A35, A35C, A35C VOLVO BM, A35D, A35E, A35E FS, A35F, A35F FS, A35F/G, A35F/G FS, A35G, A40, A40 VOLVO All Pictures shown are for illustration purpose only. More information Part suitable for: machines General condition: very good Technical condition: very good Visual appearance: very good Warranty: 18 months Serial number: 11038035

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Truck Tech Rebuilt

Truck Tech Rebuilt

location_on

Netherlands, Nijmegen

phone_iphone
language

www.trucktechrebuilt.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 19:26


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Truck Tech Rebuilt

t1 test unit Pjesë këmbimi

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.