Volvo PT1761A Kutia e marsheve në shitje, ID: 6321936
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Volvo PT1761A

Kutia e marsheve i ri Volvo PT1761A

Botuar: 2m 29d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1761A: foto 1
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1761A: foto 2
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1761A: foto 3
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1761A: foto 4
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1761A: foto 5
Kutia e marsheve i ri Volvo PT1761A: foto 6
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 29d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

1103035
Viti i prodhimit

2023
Zëvendëson OEM

11038035
E re

Gjendja

e re
Data e regjistrimit të parë

13.05.2022
Pesha neto

500 kg
Vendndodhja

Holandë, Nederland

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Pjesë shtesë
garancia

Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Weight: 500 kg

More information

Part suitable for: machines

General condition: very good

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Warranty: 18 months

Type number: 11038035

Serial number: 11038035

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Holandë, Nederland
watch_later
Ora lokale e shitësit:
16:41
I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt