Volvo PT1862 22640-22650 Kutia e marsheve në shitje, ID: 8512414

Volvo PT1862 22640-22650

Kutia e marsheveVolvo PT1862 22640-22650
2024|22640-22650

Kutia e marsheve Volvo PT1862 22640-22650

Botuar: 2m 14d

PDF
Kutia e marsheve Volvo PT1862 22640-22650: foto 1
Kutia e marsheve Volvo PT1862 22640-22650: foto 2
Kutia e marsheve Volvo PT1862 22640-22650: foto 3
Kutia e marsheve Volvo PT1862 22640-22650: foto 4
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 14d

PDF
Marka

Numri i referencës

22640-22650
Viti i prodhimit

2024
Zëvendëson OEM

22640-22650
Gjendja

e shkëlqyer
Pesha neto

500 kg
Vendndodhja

Holandë, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Pjesë shtesë
garancia

Më shumë informacion

Weight: 500 kg

More information

General information

Year of manufacture: 2024

Model year: 2024

Type number: 22640-22650

Serial number: 22640-22650

Technical information

Part suitable for: machines

Condition

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Damages: none

Financial information

VAT/margin: VAT qualifying

Warranty

Warranty: 18 months

Additional information

Please contact Rob van Haeften (+31648515242, info@trucktechrebuilt.nl) for more information

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt