Volvo versnellingsbak 5HP602C 70306668 ZF4149061014 kutia e marsheve në shitje, ID: 5673053
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Kutia e marsheve i ri Volvo versnellingsbak 5HP602C 70306668 ZF4149061014

Online: 3m 2d

Marka VOLVO
Numri i referencës Gereviseerde ZF 5HP602C versnellingsbak voor Volvo B12B Bus
Zëvendëson OEM Volvo 70306668 ZF4149061014
E re
Gjendja e re
Vendndodhja Holandë, Elst
Telefoni +31 6485...
Pjesë shtesë
  • garancia

Shitësi
Truck Tech Rebuilt
Truck Tech Rebuilt Holandë
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:56
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Kutia e marsheve ZF 6HP592C
ZF 6HP592C
480 EUR
2005
Estoni, Tallinn
Kutia e marsheve ZF 6HP592C, 2005
Kutia e marsheve evobus ZF 5HP502C, ZF 5HP592C, ZF 6HP602C
evobus ZF 5HP502C, ZF 5HP592C, ZF 6HP602C
Holandë, Ede
Kutia e marsheve evobus ZF 5HP502C, ZF 5HP592C, ZF 6HP602C
Kutia e marsheve ZF Ecomat 2 5 HP 602C
ZF Ecomat 2 5 HP 602C
Holandë, Winterswijk
Kutia e marsheve ZF Ecomat 2 5 HP 602C
Kutia e marsheve ZF Ecomat 2 5 HP 602C
ZF Ecomat 2 5 HP 602C
Holandë, Winterswijk
Kutia e marsheve ZF Ecomat 2 5 HP 602C
Kutia e marsheve ZF ECOMAT 2 5HP 602 C
ZF ECOMAT 2 5HP 602 C
Holandë, Winterswijk
Kutia e marsheve ZF ECOMAT 2 5HP 602 C
Kutia e marsheve MAN Versnellingsbak 6 HP602 C
MAN Versnellingsbak 6 HP602 C
2006
Holandë, Lemelerveld
Kutia e marsheve MAN Versnellingsbak 6 HP602 C, 2006
Kutia e marsheve MAN Versnellingsbak 6HP602C
MAN Versnellingsbak 6HP602C
2008
Holandë, Lemelerveld
Kutia e marsheve MAN Versnellingsbak 6HP602C, 2008
Kutia e marsheve ZF 6HP602C
ZF 6HP602C
1 950 EUR
2005, 380 000 km
Belgjikë, Handzame
Kutia e marsheve ZF 6HP602C, 2005
Kutia e marsheve Van Hool ZF 5HP502C/592C/602C
Van Hool ZF 5HP502C/592C/602C
Holandë, Ede
Kutia e marsheve Van Hool ZF 5HP502C/592C/602C
Kutia e marsheve ZF ECOMAT 2 6HP602C
ZF ECOMAT 2 6HP602C
Holandë, Winterswijk
Kutia e marsheve ZF ECOMAT 2 6HP602C
Kutia e marsheve ZF 5HP602c. 5HP502C.5HP600 . 5HP 590 . 5HP500 .4HP500 / dlya Mersede
ZF 5HP602c. 5HP502C.5HP600 . 5HP 590 . 5HP500 .4HP500 / dlya Mersede
2004
Estoni, Kohtla-Järve
Kutia e marsheve ZF 5HP602c. 5HP502C.5HP600 . 5HP 590 . 5HP500 .4HP500 / dlya Mersede, 2004
Kutia e marsheve ZF 6HP602C ECOMAT2 AUTOMATIC
ZF 6HP602C ECOMAT2 AUTOMATIC
Itali, Padova
Kutia e marsheve ZF 6HP602C ECOMAT2 AUTOMATIC
Kutia e marsheve ZF 6 HP 602 C ex Citaro
ZF 6 HP 602 C ex Citaro
2 000 EUR
2007
Gjermani, Hamburg
Kutia e marsheve ZF 6 HP 602 C ex Citaro, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt
t1 old