Motorët

Rezultate të gjetura: 5404

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Motorët
 • Motori dhe pjesë këmbimi (1)
 • Marka
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
Motori për makineri ndërtimi Cummins VTA28C
1
Motori për makineri ndërtimi
Cummins VTA28C
MAQUINARIA HONRADO S.L.
Spanjë
Pyet për çmimin
Online: 1v 3m
Motori për makineri ndërtimi Deutz FF2L912 Kompressor
4
Motori për makineri ndërtimi
Deutz FF2L912 Kompressor
Issleib-Nutzfahrzeuge
Gjermani
Viti i prodhimit: 1970
990  EUR
Online: 6m 23d
Motori për traktor YANMAR 3TNE78A-EB1A
1
Motori për traktor
YANMAR 3TNE78A-EB1A
Talleres Capelán S.L.
Spanjë
Pyet për çmimin
Online: 8orë 10min
Motori për makineri ndërtimi Motorblock Volvo L220G
11
Motori për makineri ndërtimi
Motorblock Volvo L220G
Rackstad Bil & Delar AB
Suedi
Viti i prodhimit: 2012
Pyet për çmimin
Online: 11orë 15min
Motori për kamioni Ljuddämpare Scania R-serie
7
Motori për kamioni
Ljuddämpare Scania R-serie
Rackstad Bil & Delar AB
Suedi
Viti i prodhimit: 2001
Zëvendëson OEM: FC135DASS
Pyet për çmimin
Online: 11orë 16min
Motori për kamioni Adblue doseringsventil Scania R500
8
Motori për kamioni
Adblue doseringsventil Scania R500
Rackstad Bil & Delar AB
Suedi
Viti i prodhimit: 2017
Zëvendëson OEM: 2238325
Kilometrazhi: 340000 km
Pyet për çmimin
Online: 11orë 16min
Motori për makineri ndërtimi Ljuddämpare Volvo L90H
6
Motori për makineri ndërtimi
Ljuddämpare Volvo L90H
Rackstad Bil & Delar AB
Suedi
Viti i prodhimit: 2015
Zëvendëson OEM: 22230204
Pyet për çmimin
Online: 11orë 16min
Motori për kamioni Motor DC16102L01 Scania R-serie
11
Motori për kamioni
Motor DC16102L01 Scania R-serie
Rackstad Bil & Delar AB
Suedi
Viti i prodhimit: 2017
Pyet për çmimin
Online: 11orë 17min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi Caterpillar D379 V8 cilinder 625 HP Marine Diesel engine
17
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
Caterpillar D379 V8 cilinder 625 HP Marine Diesel engine
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
9 950  EUR
Online: 11orë 35min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi MTU 12V 2000 R1238K33 12 cilinder 760 PK diesel engine
12
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
MTU 12V 2000 R1238K33 12 cilinder 760 PK diesel engine
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2005
8 750  EUR
Online: 11orë 36min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi Lohmann & Stolterfoht GUS 355 A Gearbox 565 PK Ratio 3 : 1 Marine Keerkoppeling
12
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
Lohmann & Stolterfoht GUS 355 A Gearbox 565 PK Ratio 3 : 1 Marine Keerkoppeling
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
7 950  EUR
Online: 11orë 36min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi Hatz 2L41C 32 PK 2 cilinder Silentpack Diesel motor
8
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
Hatz 2L41C 32 PK 2 cilinder Silentpack Diesel motor
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
2 750  EUR
Online: 11orë 37min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi Lohmann & Stolterfoht GUS 355 A Gearbox 565 PK Ratio 3 : 1 Marine Keerkoppeling
13
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
Lohmann & Stolterfoht GUS 355 A Gearbox 565 PK Ratio 3 : 1 Marine Keerkoppeling
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
7 950  EUR
Online: 11orë 37min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi Hatz 2L41C 32 PK 2 cilinder Silentpack Diesel motor
9
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
Hatz 2L41C 32 PK 2 cilinder Silentpack Diesel motor
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
2 750  EUR
Online: 11orë 38min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi Caterpillar D379 V8 cilinder 625 HP Marine Diesel engine
17
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
Caterpillar D379 V8 cilinder 625 HP Marine Diesel engine
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
9 950  EUR
Online: 11orë 38min
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi Hatz 2L41C 32 PK 2 cilinder Silentpack Diesel motor
9
Motori, makineri ndërtimi për makineri ndërtimi
Hatz 2L41C 32 PK 2 cilinder Silentpack Diesel motor
Homborg Industrial Machinery B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2012
2 750  EUR
Online: 11orë 39min
Motori Renault MIDR060226H (10x in stock)
8
Motori
Renault MIDR060226H (10x in stock)
P. Mostert Import-Export B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 1999
1 750  EUR
Çmimi neto
Online: 16orë 38min
Motori Renault 5600532016 - 6 Cilinder Turbo - 5x in stock
9
Motori
Renault 5600532016 - 6 Cilinder Turbo - 5x in stock
P. Mostert Import-Export B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 1999
1 750  EUR
Çmimi neto
Online: 16orë 38min
Motori MAN D2866 LUH23
5
Motori
MAN D2866 LUH23
P. Mostert Import-Export B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2003
1 500  EUR
Çmimi neto
Online: 16orë 38min
Motori MAN D0824 LOH 5
7
Motori
MAN D0824 LOH 5
P. Mostert Import-Export B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2001
1 500  EUR
Çmimi neto
Online: 16orë 38min
Motori për pajisje për trajtimin e materialeve Detroit 8V92T
1
3
Motori për pajisje për trajtimin e materialeve
Detroit 8V92T
P. Mostert Import-Export B.V.
Holandë
5 950  EUR
Çmimi neto
Online: 16orë 42min
Motori për kamioni Unknown
14
Motori për kamioni
Unknown
P. Mostert Import-Export B.V.
Holandë
Pyet për çmimin
Online: 16orë 44min
Faqja 1 e 271
Rezultate të gjetura: 5404
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.