FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI Motori në shitje, ID: 7321752
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI

Motori për Kamioni FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI

Botuar: 4m 7d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Motori për Kamioni FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI: foto 1
Motori për Kamioni FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI: foto 2
Motori për Kamioni FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI: foto 3
Motori për Kamioni FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI: foto 4
Ask for all available pictures

Botuar: 4m 7d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Vendndodhja

Itali, Calenzano (FI)
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

MOTORE FIAT 8280.02 COMPLETO - USO RICAMBI - MATR. 8280.02*109-033285

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Itali, Calenzano (FI)
watch_later
Ora lokale e shitësit:
16:53
4.8
6 komente
I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
person
Gabriele Casati
English, Italiano
person
Nino Di Pietro
English, Italiano

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMIchevron_right
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - CADI Parts s.r.l.