MAN D2865LOH07 per BUS e Motori në shitje, ID: 7284286
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
 MAN D2865LOH07 - Motori për Kamioni
camera_alt 4
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

Zëvendëson OEM: D2865 D2865LOH BUS LONG LONGBLOCK

Botuar: 2m 31d

CADI Parts s.r.l.

4
Itali
MAN D2865LOH05 - Motori për Kamioni
camera_alt 4
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

Botuar: 3v 7m

Verhaegh Trading B.V.

6
Holandë
MAN D2865LOH05 - Motori për Kamioni
camera_alt 4
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

Botuar: 3v 7m

Verhaegh Trading B.V.

6
Holandë
MAN D2865LOH05 - Motori për Kamioni
camera_alt 3
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

Botuar: 3v 7m

Verhaegh Trading B.V.

6
Holandë
MAN D2866LOH07 - Motori për Autobus
camera_alt 5
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Motori për Autobus

Botuar: 2v 11m

Anema Trucks & Spare Parts

17
Holandë
 MAN D2866 LOH07   MAN - Motori për Autobus
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Motori për Autobus

I pershtatshem per modele: MAN

Botuar: 7m 13d

DANFULD SP Z O O

2
Poloni
 MAN D2066LOH07   MAN - Motori për Kamioni
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

I pershtatshem per modele: MAN
Zëvendëson OEM: MOTORE ALLEGGERITO LONGBLOCK

Botuar: 3m 2d

CADI Parts s.r.l.

4
Itali
 MAN D2066 LOH07   MAN - Motori për Kamioni
camera_alt 16
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

I pershtatshem per modele: MAN

Botuar: 2m 24d

CADI Parts s.r.l.

4
Itali
 MAN D2866 LOH07   MAN - Motori për Autobus
camera_alt 3
Pyet për çmimin

Motori për Autobus

2000
I pershtatshem per modele: MAN

Botuar: 5m 10d

DANFULD SP Z O O

2
Poloni
MAN D2865 - Motori për Kamioni
camera_alt 2
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

Botuar: 3v 7m

Verhaegh Trading B.V.

6
Holandë
 MAN D2876LOH03 D2876 BUS - Motori për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

Zëvendëson OEM: D2876 BUS

Botuar: 2m 31d

CADI Parts s.r.l.

4
Itali
 MAN D2876LOH02 D2876 BUS - Motori për Kamioni
camera_alt 5
Pyet për çmimin

Motori për Kamioni

Zëvendëson OEM: D2876 BUS

Botuar: 2m 31d

CADI Parts s.r.l.

4
Itali

Motori për Kamioni MAN D2865LOH07 per BUS e

Botuar: 4m 21d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Motori për Kamioni MAN D2865LOH07 per BUS e: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Motori për Kamioni MAN D2865LOH07 per BUS e: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 4m 21d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Zëvendëson OEM

D2865 D2865LOH BUS LONG LONGBLOCK
Vendndodhja

Itali, Calenzano (FI)
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

Euro 2
karburanti

dizel
cilindrat e motorit

5
rendimenti i fuqisë

335 hp
motori

in-line
Më shumë informacion

LONGBLOCK MOTORE MAN D2865LOH07 - 340CV - EURO 2.

Altre varianti disponibili:

D2865 / D2865LF / D2865LF02 / D2865LF03 / D2865LF05 / D2865LF06 / D2865LF09 / D2865LF10 / D2865LF21 / D2865LF22 / D2865LF23 / D2865LF24 / D2865LOH / D2865LOH01 / D2865LOH02 / D2865LOH05 / D2865LOH06 / D2865LOH07 / D2865LOH08 / D2865LOH09 / D2865LOH10 / D2865LU / D2865LU01 / D2865LU03 / D2865LU04 / D2865LU05 / D2865LU06 / D2865LUH / D2865LUH02 / D2865LUH03 / D2865LUH05 / D2866LUH06 / D2865LUH07 / D2865LUH08 / D2865LUH09 /

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Spare parts
t1 test archive - CADI Parts s.r.l.