Motori MAN D2876LF03 EURO 3 460 PS

Online: 29d

Marka MAN
ID M200080
Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 520 000 km
Vendndodhja Belgjikë, Handzame
Telefoni +32 (0)51 7...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 3
  • zhvendosja: 12 950 cc
  • cilindrat e motorit: 6
  • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
5395 EUR
5 395
EUR
  • 671 597 ALL
  • 6 077 USD

Çmimi neto

Shitësi
Braem N.V.
Braem N.V. Belgjikë
I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
17:39
5 395
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.