Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO 3 320 PS

Marka MERCEDES-BENZ
ID M200079
Viti i prodhimit 2004
Kilometrazhi 316 000 km
Vendndodhja Belgjikë, Handzame
Motori/linja e ngarjes
 • zhvendosja: 11 850 cc
 • cilindrat e motorit: 6
 • rendimenti i fuqisë: 320 hp (238 KW)
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: motori Mercedes-Benz OM501LA EURO 3 320 PS

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": motori Mercedes-Benz OM501LA EURO 3 320 PS

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.