Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 410PS

Online: 5m 7d

Marka MERCEDES-BENZ
ID M200007
Viti i prodhimit 2003
Vendndodhja Belgjikë, Handzame
Telefoni +32 (0)51 7...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 3
  • zhvendosja: 11 957 cc
  • cilindrat e motorit: 6
  • rendimenti i fuqisë: 410 hp (305 KW)
6975 EUR
6 975
EUR
  • 863 219 ALL
  • 8 069 USD

Çmimi neto

Shitësi
Braem N.V.
Braem N.V. Belgjikë
I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:50
6 975
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO5 410PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO5 410PS
2008, 650 000 km
Belgjikë, Handzame
10 975 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO5 410PS, 2008
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
2004
Belgjikë, Handzame
6 250 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS, 2004
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 360PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO3 360PS
2005, 148 000 km
Belgjikë, Handzame
7 650 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 360PS, 2005
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS
2005, 551 592 km
Belgjikë, Handzame
4 500 EUR
Motori Mercedes-Benz OM501LA EURO3 440PS, 2005
Motori Mercedes-Benz OM906LA EURO3 280PS
Mercedes-Benz OM906LA EURO3 280PS
2003, 274 000 km
Belgjikë, Handzame
2 750 EUR
Motori Mercedes-Benz OM906LA EURO3 280PS, 2003
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO2 150PS3
Mercedes-Benz OM904LA EURO2 150PS3
2003
Belgjikë, Handzame
1 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO2 150PS3, 2003
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO3
Mercedes-Benz OM904LA EURO3
2003, 52 806 km
Belgjikë, Handzame
3 650 EUR
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO3, 2003
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO3 170PS
Mercedes-Benz OM904LA EURO3 170PS
2005, 300 000 km
Belgjikë, Handzame
1 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM904LA EURO3 170PS, 2005
Motori Mercedes-Benz OM926LA EURO3 330PS
Mercedes-Benz OM926LA EURO3 330PS
2006, 350 000 km
Belgjikë, Handzame
6 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM926LA EURO3 330PS, 2006
Motori Mercedes-Benz OM442LA EURO2 380PS
Mercedes-Benz OM442LA EURO2 380PS
1997, 674 000 km
Belgjikë, Handzame
5 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM442LA EURO2 380PS, 1997
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
2009, 466 467 km
Belgjikë, Handzame
6 350 EUR
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS, 2009
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS
2009, 476 660 km
Belgjikë, Handzame
6 950 EUR
Motori Mercedes-Benz OM457LA EURO5 400PS, 2009

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.